Maltepe Park’ın konuğu uzun kuyruk Marsupilami

18 Aralık 2015 Cuma

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park AVM, çılgın bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor

maltepe-parkin-konugu-uzun-kuyruk-marsupilami

Upuzun kuyrukları, huba hubaca konuşmaları, doğayla olan dostlukları ve yardımseverlikleriyle büyük küçük herkesin sevgilisi Marsupilami Ailesi, Maltepe Park’a konuk olacak. 2012 yılında Fransa sinemasında vizyona girmesiyle birlikte gişe rekorları kıran, Türkiye’de ise raitingleri atlüst eden Marsupilami çizgi filminin maskot karakterleri, 18 Aralık - 20 Aralık günlerinde 13:00-18:00 saatleri arasında, Maltepe Park AVM’de canlı performansla sahne alacak. Özel moderatörler eşliğinde sürecek olan bu sıra dışı etkinlikte, minikler birbirinden eğlenceli yarışmalar ve danslarla dopdolu bir gün geçirirken, aynı zamanda çeşitli faaliyetlerle de doğayı ve çevreyi koruma bilincine erişecek.


Etkinlik boyunca paylaşmanın ve arkadaşlığın tadına varacak olan minik ziyaretçiler, faaliyet masalarında lisanslı workshop çalışmaları yapabilecek ve Marsupilami Ailesi’yle  fotoğraf çektirerek masum dünyalarında hiç unutamayacakları bir anıya sahip olacak. Bu eğlenceli macera Maltepe Park AVM’de minik ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri