maNga, Forum Kayseri’ye gidiyor

20 Ağustos 2013 Salı

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesinin finalinde konser vermek ve projenin Kayseri ayağının birincisini açıklamak üzere 25 Ağustos’ta Forum Kayseri’ye gidiyor

manga-forum-kayseriye-gidiyor

Gençlerin sevgilisi maNga, yaz boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Forum Alışveriş Merkezleri’nde devam eden ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Kayserili hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 25 Ağustos Pazar günü saat 19.30’da Forum Kayseri’de gerçekleşecek konserde hayranlarıyla buluşacak olan maNga, en sevilen şarkılarını seslendirerek Kayserililere unutulmaz saatler yaşatacak.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ birincisini maNga açıklayacak
Forum Kayseri’de 9 gün süreyle kurulan özel stüdyoya gelerek profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettiren ziyaretçiler arasından usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın seçtiği Kayseri’nin sesi, maNga tarafından konser sırasında açıklanacak.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ birincisi, aynı sahneyi paylaşacağı maNga ile binlerce hayranının önünde düet yapacak, sonrasında ise maNga, Forum Kayseri ziyaretçilerine konser verecek. Üstelik 14 – 24 Ağustos günleri arasında Forum Kayseri Facebook sayfasındaki uygulamaya katılanlar arasından belirlenecek 10 kişi konser öncesinde maNga ile buluşma fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri