Marka çocuklar Kidspark’ta

02 Eylül 2013 Pazartesi

Çocuklara özel bir dünya, geçtiğimiz günlerde Kentpark AVM’de minik ziyaretçileriyle buluştu

marka-cocuklar-kidsparkta

Küçüklerin büyük dünyası Kidspark, çocukların da ebeveynlerin de alışkanlıklarını değiştirerek, alışveriş ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Çocuklar için yeni alışveriş deneyimi
Kentpark içerisinde 4 bin metrekarelik alana inşa edilen Kidspark içerisinde şimdiden önemli çocuk markaları yerlerini almaya başladı. Capretto, Kidycity, Stride Rite, MotherCare, B&G Store, Carters, Jujube gibi markaların yer aldığı Kidspark, geçtiğimiz günlerde minik ziyaretçilerine yeni bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Ankara’da çocuklar mutlu
Kentpark AVM, markaların kenti olmanın yanı sıra gönüllerin de merkezi olma iddiasını sürdürürken, gerçekleştirdiği etkinlik ve organizasyonlarla başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.  Çocuklara özel markaları, eğlence noktalarıyla Kidspark, hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu ediyor.

Kidspark’ta tema eğlence
Masal konseptiyle kurgulanan eğlenceli ve sürprizli bir alışveriş sokağında orman, uzay ve gökkuşağı temalı alanlarda çocuklar eğlenirken öğreniyor. Come Alive sistemiyle çocuklar, gönüllerince alışveriş yaparken hem eğlenip hem de teknolojiyi keşfediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri