Anka Gross yeni şubesinde poşete çözüm bulacak

18 Nisan 2017 Salı

İlki 5 Ekim 2016 tarihinde Nato Yolu’nda “Çok Al Az Öde” sloganıyla açılan Anka Gross mağazasının ikincisi yarın (19 Nisan) Eryaman’da açılacak

anka-gross-yeni-subesinde-posete-cozum-bulacak

2 bin 350 metrekaresi gıda, 715 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte 4 bin 411 metrekare alana konumlandırılan mağaza sabah 09.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek. 15 kasa ile hizmet verecek mağaza içinde 2 mal kabul alanı, 7 adet soğuk hava deposu, 2 müşteri asansörü ve 3 yük asansörü bulunuyor. Anka Gross İşletme Müdürü Birgül Erçoban: “Eryaman’daki Anka Gross’ta da müşterilerimizin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Uygun fiyatlı ürünlerin yanında sürprizler de olacak

Erçoban, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile “Eryaman Anka Gross’ta güler yüzlü 150 personel ile sektörde hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz şunu bilsinler ki; Anka Gross raflarında uygun fiyatllı ürünlerin yanında sürprizler onları bekliyor olacak. Ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajları sunmayı hedefliyoruz. Evinizin, ofisinizin, işletmenizin, restoran ve otellerinizin profesyonel iş ve çözüm ortağı olacağız.” diye konuştu.

 

Eryaman Anka Gross’ta meyve sebze, şarküteri, et, balık, fırın, şekerleme, kuru gıda, içecek, deterjan, kozmetik, züccaciye, oyuncak, evcil hayvan ürünleri, bebek ürünleri, hırdavat, oto aksesuar ve hediyelik ürünler bölümleriyle hizmet vereceklerini ifade eden Birgül Erçoban, şunları söyledi: “Meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı, taze ve günlük ürünleri Anka Gross müşterileri için seçeceğiz. Şarküteri reyonumuzda seçkin markaları, ithal ve yöresel peynir çeşitlerini,  günlük süt ve süt ürünlerini; et bölümümüzde ise, günlük olarak hazırlayacağımız kırmızı ve beyaz et çeşitlerini reyonlarımızda satışa sunacağız. Ayrıca, senenin her ayı taze ve dondurulmuş balık çeşitleriyle de Eryaman Anka Gross olarak bir ilke imza atacağız. Bununla birlikte işletmeler için de toplu siparişler alabileceğiz.”

 

Poşetler çok düşük fiyattan kasada satılacak

Alışverişler hakkında da bilgi veren Birgül Erçoban, şunları söyledi: “Mağazamızda sadece Anka Gross Kart ile alışveriş yapılabilecektir. Müşterilerimiz, Anka Gross müşteri hizmetlerinden anında çıkartılan Anka Gross Kart ile alışverişlerini yapabilecekler, Kasaya gelindiğinde kasiyerlerimize Anka Gross Kart’larını vererek şirket veya şahıs adına faturalarını alabilecekler. Ayrıca müşteri hizmetlerinde iade, değişim, emanet kasa gibi hizmetler de verilecek.” diye konuştu.

 

Anka Gross’ta, alışveriş poşetlerinin çok düşük fiyattan olmak koşuluyla kasada satılacağını ifade eden Erçoban, “Bu uygulama ile, işletme maliyetlerinde önemli bir gider kalemi olan alışveriş poşetlerinin maliyetini, ürün satış fiyatlarımıza yansıtmayarak müşterilerimize uygun fiyatlı ürün satabilme adına önemli yol kat ediyor olmakla birlikte daha az poşet kullanımını teşvik ederek doğanın korunmasına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca; yakın zamanda projelendireceğimiz birden çok kullanıma olanak sağlayan çantalarla doğa dostu yaşam alışkanlıklarını yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.” dedi.

 

Erçoban, müşterilerinin konforunu düşünerek tasarladıkları Anka Gross için şunları söyledi: “Mağaza içinde, müşterilerimiz, fiyatını merak ettikleri ürünleri 4 farklı noktadaki ünitelerimiz aracılığıyla kontrol edebileceklerdir. 100 araçlık otoparkımız ile her gün 09.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vereceğiz. Tüm Ankaralıları 19 Nisan Çarşamba günü Eryaman Mahallesi Dil Devrimi Caddesi Eryaman Evleri karşısındaki mağazamıza bekliyoruz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri