Biçen ve Snowy Ulu Kardeşler’den anlamlı proje

03 Nisan 2014 Perşembe

İstanbul PERDER üyesi Biçen ve Snowy Ulu Kardeşler, birlikte anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan "Rüya ve Maskeler" dans gösterisinin 11’incisi önceki akşam Biçen ve Snowy Ulu Kardeşler sponsorluğunda Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nde sergilendi

bicen-ve-snowy-ulu-kardeslerden-anlamli-proje

“Rüya ve Maskeler” engellenerek yaşamaya zorunlu bırakılmış amatör bir dansçının gerçek yaşamından esinlenilerek; toplum baskısı olmaksızın, özgürce ve dışlanmadan dans edebilmek için verdiği mücadelede karşılaştığı güçlükleri anlatıyor.

5 ortopedik engelli, 1 işitme engelli, 7 engelsiz olmak üzere toplam 13 kişilik dans ekibi ve 2 görme engelli, 1 engelsiz müzisyenden oluşan canlı müzik ekibi eşliğinde yapılan gösteri, Biçen ve Snowy Ulu Kardeşler marketleri misafirlerine duygulu anlar yaşattı. Büyük ilgi gören dans gösterisi ayakta alkışlandı.

Gecenin sonunda bu anlamlı organizasyonu gerçekleştirmesine emek veren Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Genel Başkanı Ramazan Baş’a Snowy Ulu Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu ve Biçen Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen tarafından plaket takdim edildi. Bu gecenin hazırlanması için aylarca çaba sarf eden gecenin asıl mimarlarına da dünyaları gibi rengarenk çiçekler Ulu ve Biçen ailesi tarafından hediye edildi.

TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş, gösterimin ardından katılanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Amacımız gerekli mesajı sizlere iletebilmekti. Bunu başardığımıza da inanıyorum. Özellikle derneğimize hiçbir zaman desteğini esirgemeyen PERDER’e ve bu anlamlı gecenin düzenlenmesine katkıda bulunan Biçen ve Snowy Ulu Kardeşler’e çok teşekkür ediyorum.” diyerek Snowy Ulu Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ulu’ya ve Biçen Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen’e plaket takdim etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri