Burda Market'te Hediye Kazanma Şansı

04 Haziran 2010 Cuma

Burda Market, müşterilerine hediye fırsatları sunuyor. Bir kişi 2010 model Fiat Albea marka otomobil, 10 kişiye Samsung marka 82 ekran LCD TV kazanacak.

burda-markette-hediye-kazanma-sansi
Burda Market yaza bol hediyeli bir kampanyayla merhaba diyor. Çekilişle 1 kişiye 2010 model Fiat Albea marka otomobil, 10 kişiye Samsung marka 82 ekran LCD TV kazanma şansı veriyor.4 Haziran 16 Temmuz tarihleri arasında Burda Market şubelerinden BurdaCard ile tek seferde yapılacak her 30 TL ve katlarındaki alışveriş, çekilişe katılma hakkı sağlayacak. Daha çok alışveriş yapan şansını katlayacak. 26 Temmuz 2010 tarihinde yapılacak çekilişle ikramiyeler sahiplerini bulacak. BurdaCardı olmayanlar Burda Market mağazalarından kartlarını temin edebilecek. Müşteriler BurdaCard ile tek seferde 30 TLlik alışveriş yaptıktan sonra kasa görevlisinin kendisine verdiği 2 kısımdan oluşan çekiliş kuponunda gerekli bilgileri doldurduktan sonra bir kısmını mağazalarda bulunan noterden onaylı çekiliş kutusuna atacak, diğer kısmını ise saklayacak. 26 Temmuz günü halka açık olarak yapılacak çekiliş sonrası, ikramiyeleri almaya hak kazananlar Burda Market mağazalarında afişlerle, kurumsal web sitesinde, gazete ilanı ve posta yoluyla duyurulacak.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri