CarrefourSA, Adana’daki yeni hipermarketini hizmete açtı

19 Nisan 2017 Çarşamba

CarrefourSA, Adana’daki yeni hipermarketini M1 Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı

carrefoursa-adanadaki-yeni-hipermarketini-hizmete-acti

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA’nın Adana’daki yeni hipermarketi, 19 Nisan 2017 Çarşamba günü hizmete açıldı. Toplam 5 milyon TL yatırımla, 4.500 metrekare satış alanına sahip olan Adana CarrefourSA Hipermarketi, geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşidiyle hem tasarruflu hem de keyifli alışverişin adresi olacak. CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin,Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacıve İcra Kurulu Üyeleri’ninkatılımıyla gerçekleştirilen kurdele töreniyle hizmete açılan Adana CarrefourSA Hipermarketi’nde 30 bine yakın farklı ürün tüketicilerin beğenisine sunulurken markette 104 çalışan görev yapıyor.

 

“Açılışı değerlendiren CarrefourSA Genel Müdürü Z. Hakan Ergin, Adana’nın kendileri için çok özel bir yer olduğunu belirterek; “Adana’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi M1 AVM’de yeni hipermarketimizle yerimizi alıyoruz. Bugüne kadar ‘önce müşteri’ diyerek marketlerimizin bulunduğu her yerde CarrefourSA farkını yansıtacak uygulamaları hayata geçirdik. Bundan sonra da tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağımız yeni uygulamalarla en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sunmaya devam edeceğiz” dedi.


CarrefourSA Hiper Satış Direktörü Şenol Arpacı da yeni hipermarkete ilişkin olarak değerlendirmesinde şunları dile getirdi:

“Adanalılar, M1 AVM’deki yeni hipermarketimizde yalnızca taze gıda ürünlerimizi değil, tekstilden elektroniğe, kırtasiyeden züccaciyeye ve bahçe gereçlerine kadar ihtiyaç duydukları ne lazımsa bulabilecekler. Yeni yüzümüzle Adanalılara çok daha keyifli bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Marka karmasını çeşitlendirerek Adanalılara farklı bir hizmet sunacak olan M1 AVM’ye yeni hipermarketimizle verdiğimiz destekten mutluluk duyuyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri