CarrefourSA’da önemli atama!

08 Haziran 2017 Perşembe

Organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA’da Gıda Dışı Kategori Direktörlüğü’ne Gökhan Kaplan getirildi. Kaplan, aynı zamanda CarrefourSA İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak

carrefoursada-onemli-atama

Sabancı Holding ve Carrefour iştiraki CarrefourSA’nın Gıda Dışı Kategori Direktörlüğü’ne 21 Nisan 2017 tarihi itibarıyla Gökhan Kaplan atandı. Kaplan, Gıda dışı Kategori Direktörü unvanına ek olarak İcra Kurulu’nda da Üye sıfatıyla yer alacak.

 

1976 yılında doğan Gökhan Kaplan, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2000 yılında Bradford Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

 

İş hayatına 1998 yılında LC Waikiki’de Satış Uzmanı olarak başlayan Kaplan, 2001 yılında Metro Cash&Carry’e Kategori Uzmanı olarak katıldıktan sonra sırasıyla Gıda Dışı Kategori Müdür Yardımcısı ve 2007 – 2012 yılları arasında Gıda Dışı Kategori Grup Müdürü olarak görev yaptı.
2007 – 2008 yılları arasında eş zamanlı olarak Metro Cash&Cary Fransa’da Satın Alma Eğitimciliği ve Metro AG’de Proje Müdürü olarak görev alan Gökhan Kaplan, 2012 yılında Avansas AŞ.’de Ticari Direktör olarak göreve başladı. 2013 yılında aynı görevle Hepsiburada.com’a geçiş yapan Kaplan, 2014 yılında Naspers Gruba Ticari Direktör olarak atandı.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri