Dünya devinin ürünleri de artık BİM’de

04 Ağustos 2017 Cuma

Bugüne kadar bünyesinde birçok markanın özel ürünleri satışa çıkaran Türk perakende devi BİM, orijinal Apple şarj – veri kablosunu satacak

dunya-devinin-urunleri-de-artik-bimde

Türkiye’nin en büyük perakende satış marketlerinden olan BİM, Star Wars: Güç Uyanıyor ve Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmlerinin lisanslı ürünlerini satarak film severlerlerin ilgisini çekmiş ve adından da sıkça bahsettirmişti. PlayStation 4 satarak oyunseverleri mutlu eden BİM, son olarak PlayStation 4 Slim oyun konsolunu satışa sunmuştu. BİM, şimdi de bizleri bir kez daha şaşırtarak orijinal Apple ürünleri satmaya başlayacak.

 

BİM broşüründeki bilgilere göre, perakende satış marketi BİM, 11 Ağustos’ta orijinal Apple şarj – veri kablosu ve EarPods kulaklıklarını satmaya başlayacak.

 

Stoklarla sınırlı satılacak olan şarj kablolarının 1 Metre uzunluğunda olanı 39,90 TL’ye, 2 Metre uzunluğunda olanı da 49,90 TL’ye satılacak. Apple EarPods kulaklığının satış fiyatı ise 55 TL olarak belirlenmiş.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri