Esenlik kazandığını halkıyla paylaşıyor

13 Kasım 2015 Cuma

“Esenlik Kazandırıyor Kampanyası”nın Malatya çekilişinin son programı yapıldı

esenlik-kazandigini-halkiyla-paylasiyor

Esenlik kazandığını halkına dağıtmaya devam ediyor. Esenlik’in düzenlediği kampanya boyunca yaklaşık 900 bin adet kupon satıldı, 12 adet otomobil ile birlikte onlarca hediye dağıtıldı.


“Şirketimizin tek rüyası Malatya’dır”
Şirketin Malatya’nın bir değeri olduğunu söyleyen Boyraz: “Şirketimizin tek rüyası Malatya’dır. İlimize kazandırmak, Malatya’mızı üretim merkezi haline getirmek, yerel markalarımızı uç değer haline getirebilmek ve ilimizin katma değerini yükseltebilmektir. Marketlerimizi bölgeselleştiriyoruz, ürünlerimizin üretimlerine devam ediyor ve markalarımızı bölgesel bir güç haline dönüştürmek istiyoruz. Bu çabalarımızın tamamı Malatya’mız için.  Malatya gıda üretim merkezi haline dönüşüyor. Bütün rüyamız bölgemizde ilimizin daha iyi noktalara taşınabilmesidir. Yarınlarımız bugünlerimizden daha iyi olacaktır.” şeklinde konuştu.


Esenlik’in Malatya’dan kazandığını tekrar yatırıma dönüştüren bir şirket olduğunu ifade eden Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar: “Malatya’ya yaptığı katkılardan dolayı şirket yetkililerimizi kutluyorum. Müşterisinden aldığını tekrar müşterisine dağıtmak sadece Esenlik’e has bir davranış.” ifadelerini kullandı.


Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Torun: “Yaptığı önemli faaliyetlerden dolayı Esenlik şirketimizi tebrik ediyor, başarılılarının devamını diliyorum.” dedi.


Üretim yapmak yetmez markalaştırmak önemli
Motaş AŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı: “Üretim yapmak önemlidir, ancak üretim ile birlikte bunu markalaştırmak ve bunu bir Türkiye markası haline getirmek daha da önemlidir. Esenlik’in bölgede saygın bir hale getiren şirket yetkililerimizi kutluyorum. Bu hızlı çalışmalar ile Esenlik’in yakın zamanda ülkemizin önemli bir markası haline geleceğini umut ediyorum. Malatya halkından Esenlik şirketine desteklerini devam ettirmelerini istiyorum. Bu çalışmaların artarak devam etmesini umut ediyorum.” dedi.


“Kazandığını Malatya’ya yatırıma dönüştüren kuruluş”
Malatya’nın öz malı Esenlik’in önemli işler yaptığını söyleyen Malatya Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli: “Malatya’mıza değerli hizmetler veren şirketimize teşekkür ediyorum. İlimizin kültürel, sosyal ve ekonomik hayatına önemli katkılar yapan şirketimiz faaliyet yaptığı kolların tamamında başarılı işlere imza atmaktadır. Kazandığını Malatya’ya yatırama dönüştürmesi çok önemsememiz gereken bir konu.” ifadelerini kullandı.


Maski Genel Müdür Yardımcısı Ömür Karaağaç ise: “Yaptığı bu değerli kampanyalardan dolayı halkımızın yüzünü güldürdüğü için Esenlik şirketine teşekkür ediyoruz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri