Hâdimde hedef 50 şube

20 Ocak 2012 Cuma

Bursa, İnegöl, Yenişehir, Domaniç, Eskişehir ve Bozüyük bölgelerinde 39 mağaza ile müşterilerine hizmet veren Hâdim Alışveriş Merkezleri, 2011 değerlendirme ve 2012 lansman toplantısını Hadim yönetim kadrosu ve tedarikçileri ile birlikte Almira Otelde gerçekleştirdi.

hadimde-hedef-50-sube
Birçok markanın üst düzey yöneticisinin katıldığı toplantıda, bölgenin güçlü zincirlerinden Hâdim Alışveriş Merkezlerinin 2011 yılı yatırımları ve 2012 hedefleri katılımcılar ile paylaşıldı. Hâdim Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Salman, şirketin merkezi yapılanmasını Bursaya taşıyarak, yılsonuna kadar Bursada yedi mağaza daha açacaklarını söyledi. Salman, Eskişehirde 10 olan mağaza sayılarını da 2012 yılında artıracaklarını kaydetti.Hâdim halka arz edilecekOrta vadede halka arz olmak için çalışmaların hızla devem ettiğini dile getiren Salman, kurumsallaşma adına birçok önemli adım attıklarını ve bu çalışmaların sonucunda da 2013 yılı içerisinde Hadimin halka açılacağını belirtti. Salman, Hizmet eden anlamı taşıyan Hâdim ismine yakışır bir hizmet kalitesi ile müşterilerine hizmet vermek için yeni mağazalar açtıklarını, bu anlamda kısa sürede Erikli, Yeşil Yayla ve Orta Bağlar şubeleriyle Bursa halkına hizmet vermeye başladıklarını sözlerine ekledi.2012 sonunda Hâdim 50 şubeye ulaşacak2011 yılı faaliyet raporunu davetliler ile paylaşan Hâdim Alışveriş Merkezleri Pazarlama ve Yönetim Danışmanı Necmettin Kuru ise 2011 yılı içerisinde dokuz yeni mağaza ve modern bir et işleme tesisini hizmete açtıklarını kaydetti. Geçmiş yılda icra edilen kampanya, çekiliş ve sosyal sorumluluk projelerini de detaylı şekilde anlatan Kuru, yılsonu hedefini 50 mağaza olarak açıkladı. Gecenin kapanış konuşmasını yapan Perakende Bilgi Evi Başkanvekili Okan Aras, Sevgi-Saygı Zemininde Kazanmak içerikli sunumuyla büyük beğeni topladı.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri