Hitit Gıda 9’uncu şubesini açtı

06 Ağustos 2015 Perşembe

Çorum’da 33 yıldır “Ailenizin Marketi” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Hitit Gıda, 9’uncu şubesini Çorumluların hizmetine sundu. Fatih Caddesi, 53 numarada bulunan yeni şube, dün (5 Temmuz) düzenlenen görkemli bir törenle açıldı

hitit-gida-9uncu-subesini-acti

Açılış törenine Çorum Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan ve Ahmet Yabacıoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Hitit Gıda ortakları Selahattin Zelveci, Nevzat Kaya, Suat Kaya, Fatih Balcı, Hasan Zelveci ve Karadeniz PERDER üyesi Bahçeli Gıda’nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Hitit Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, 33 yıllık bir tecrübeyle ve Çorum halkının desteğiyle her geçen gün büyüdüklerini belirterek, “Bu büyümemizi aralarında Amasya ve Merzifon’un da bulunduğu 5 yeni şube daha açarak sürdüreceğiz. Amacımız çok kısa bir süre içerisinde şube sayımızı 14’e çıkarmak olacak.” dedi.

“En Büyük Patron, Müşteridir” prensibiyle Çorum ve bölge halkına hizmet sunmanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını kaydeden Selahattin Zelveci, “Hitit Gıda olarak yeni atılımlar yapmak, kaliteyi devamlı kılmak, yeni istihdam alanları oluşturmak ve Çorum’dan aldığını Çorum’la paylaşmak önceliklerimiz arasındadır. Bize Hitit Gıda ruhunu aşılayan ahirete intikal etmiş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızı rahmetle anıyor, Hitit Gıda ruhunu yaşatmak için gecesini gündüzüne katan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Daha sonra yeni şubenin açılış kurdelesi okunan duanın ardından Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan ve Ahmet Yabacıoğlu ile TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal tarafından hep birlikte kesildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri