Hitit Gıda’nın hizmet ağı genişliyor

23 Kasım 2015 Pazartesi

Çorum’un en köklü alışveriş merkezlerinden biri olan Hitit Gıda Dış Ticaret ve Anonim Şirketi, Amasya’da şube açtı

hitit-gidanin-hizmet-agi-genisliyor

Hitit Gıda Amasya Şubesi’nin açılış töreninde yapılan indirimler nedeniyle izdiham yaşandı. Törene, Merzifon Vergi Dairesi Müdürü Yavuz Duran,  Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Kaya, Hasan Zelveci, Fatih Balcı, Erdal Çoban, Perder koordinatörü Bülent Erhan, davetliler ve Amasya halkı katıldı.


Özellikle bazı ürünlerde yapılan indirimlere büyük ilgi gösteren Amasya halkı, ürünleri satın almak için adeta yarıştı. Öte yandan mağazada bulunan birçok vatandaş ezilme tehlikesi ile karşı karşıya kalırken, kasa önünde uzun kuyruklar oluştu. Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, halktan aldıklarını halka verdiklerini, Türk halkından büyük vefa gördüklerini dile getirdi. Hitit Gıda Amasya Şubesi’nin açılış töreninde konuşan Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, yaşanan terör olaylarını kınadı. Terör olayları ile birlikte halkın birbirine daha çok kenetlendiğini dile getiren Zelveci, şehitlere Allah’tan rahmet, ailelerine de başsağlığı diledi.


Hitit Gıda olarak özverili çalışmalarının Türk halkından büyük vefa gördüğünü dile getiren Zelveci, halktan alıp halk ile paylaşmanın güzelliklerini anlattı.  Zelveci konuşmasına şöyle devam etti: “Her şeyden önce vatanın bütünlüğü, milletin bekası ve huzuru için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, kederli aileleri ile birlikte hepimize sabır diliyorum. Terör olayları hepimize daha duyarlı, daha birlik ve daha sorumlu, daha kardeşçe olmamızı beraberinde getirmektedir. İçinde bulunduğumuz sıkıntılı günleri hep birlikte kararlılıkla aşacağımıza canı gönülden inanıyor, huzurlu ve güzel günleri Allah’tan niyaz ediyorum. Bu özverili çalışmamızın karşılığını Türk halkından kat be kat vefa gördük. Bu vefalı halkın teveccühüne layık olmak için daha kaliteli ürün ve daha kaliteli hizmeti kendimize ilke edindik. Hitit Gıda yöneticileri ve çalışanları olarak yeni atılımlar yapmak, kaliteyi devamlı kılmak, yeni istihdam alanları oluşturmak, halktan aldığını halk ile paylaşmaktır amacımız.”

Yeni mağaza 300 metrekare alanda 2 kasa ve 15 personelle hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri