İzmirde Beş Mevsim

24 Eylül 2008 Çarşamba

Sonbahar ile birlikte İzmirde perakende sektörü de hareketlendi. Mevsim mağazasının beşinci şubesi Yeşilyurtta açıldı. Sırada Eskiizmir var.

izmirde-bes-mevsim
Her zaman sizinleyiz anlayışı ile hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedefleyen Mevsim Mağazaları, 1100 metrekarelik beşinci mağazasını Yeşilyurt semtinde açtı. Açılışa İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaşın yanı sıra Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkanda katıldı. Mevsim Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Sarıkaya, 2009 yılı sonuna kadar 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. 2009 yılı bizim için yatırım ve eğitim yılı olacak dedi. İzmirde PERDER üyelerinin adeta atağa kalktığını vurgulayan Sarıkaya, PERDER üyeleri olarak gerek hizmet kalitemiz, gerek yatırım gücümüz olarak iddialıyız. Meydanı yabancı yatırımcılara bırakmayacağız diye konuştu. 130 kişiye iş olanağı sağlayan Mevsim Marketleri, 2009 yılında personel eğitimi ve müşteri memnuniyetine yönelik eğitimlere ağırlık vermeyi planlıyorHer zaman sizinleyiz anlayışı ile hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedefleyen Mevsim Mağazaları, 1100 metrekarelik beşinci mağazasını Yeşilyurt semtinde açtı. Açılışa İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaşın yanı sıra Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkanda katıldı. Mevsim Marketleri Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Sarıkaya, 2009 yılı sonuna kadar 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. 2009 yılı bizim için yatırım ve eğitim yılı olacak dedi. İzmirde PERDER üyelerinin adeta atağa kalktığını vurgulayan Sarıkaya, PERDER üyeleri olarak gerek hizmet kalitemiz, gerek yatırım gücümüz olarak iddialıyız. Meydanı yabancı yatırımcılara bırakmayacağız diye konuştu. 130 kişiye iş olanağı sağlayan Mevsim Marketleri, 2009 yılında personel eğitimi ve müşteri memnuniyetine yönelik eğitimlere ağırlık vermeyi planlıyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri