Niktaş 9’uncu şubesini Fatih’te açtı

27 Kasım 2013 Çarşamba

Niktaş yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor

niktas-9uncu-subesini-fatihte-acti

Tokat'ın yerel marketlerinden NİKTAŞ, 9'uncu şubesi olan yeni mağazasını hizmete açtı. Firmanın yeni şubesi Fatih Mahallesinde (eski Erbaa yolunda) 230 metrekare satış alanı üzerinde 2 kasa ve 10 çalışanıyla hizmet verecek.

Açılışa Kaymakam Doktor Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkan Vekili Müjdat Özbay, Yargıtay Üyesi Niksarlı hemşerimiz Vuslat Dirim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Mutlu, İlçe Müftüsü Ali Canpolat ve Niktaş Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Özek’le birlikte vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Niktaş Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Özek 1991 yılında 85 küçük tasarrufçunun bir araya gelerek 150 metrekarelik bir alanda başlattıkları faaliyetlerinin bugün itibariyle 9 şubeye ve 100'ün üzerinde çalışana ulaştığını belirtti.

Büyük bir onur taşıdıklarını ifade eden Özek şunları söyledi, “Şu anda Tokat genelinde 9’uncu şubemizi açıyoruz. Bu onuru bizlerle paylaştığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Şehrimiz son yıllarda yeni imar alanlarının, meskenlerin oluşmasıyla birlikte nüfus yoğunluğu farklı bölgelere kaymakta, bizde hizmetlerimizi bu bölgelere yaygınlaştırmanın uygun olduğunu düşündük. Bu bağlamda da bugün Fatih Mahallesinde, daha sonra da diğer yerleşim bölgeleri alanlarımızda da Niktaş'ın şubelerini açmayı arzu ediyoruz, düşünüyoruz.”

Özek ayrıca, “Ekim ayı içerisinde Turhal ilçemizin Yenişehir bölgesinde 10’uncu şubemizi faaliyete geçireceğiz. Bizlerin bu günlere gelmesinde elbette ki Niksar halkının vermiş olduğu destek çok büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda başta Niksarlı hemşerilerimiz olmak üzere ortaklarımıza, çalışanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımı sunuyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyor teşekkür ediyorum” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri