İsmar’ın yeni Genel Müdürü belli oldu

21 Şubat 2013 Perşembe

Akyürek Holding iştiraklerinden İsmar Süpermarketlerin yeni Genel Müdürü Can Özbay oldu

ismarin-yeni-genel-muduru-belli-oldu

Türkiye’nin köklü kurumlarından olan Akyürek Holding’in iştiraklerinden İSMAR Marketler Zinciri’nde önemli bir atama yaşandı. İsmar Marketler Zinciri’nin yeni Genel Müdürü Can Özbay oldu.

Organize perakende sektöründe 15 yıllık tecrübeye sahip olan Özbay, 1970 doğumlu. Profesyonel hayatına Promodês Grubu’na bağlı Continent Hipermarketleri’nde başlayan Özbay, Carrefour-Continent birleşme sürecinde ve sonrasında rol aldı. Özbay, ardından Tansaş Süpermarketlerinde yeniden yapılanma sürecinde aktif olarak görev aldı. Operasyonel zarar eden şirketin 2,5 yıl gibi kısa bir sürede net kara geçmesini sağlayan ekibin önemli bir sorumluluk alanını yönetti.

Daha sonra Migros Ticaret AŞ’nin Tansaş Süpermarketlerini satın almasıyla gerçekleşen birleşme sürecinde Migros ailesine katıldı. Market sektöründe bir ilk olan multiformat yönetimi çalışmalarını başarıyla yöneten Özbay, Migros’tan sonra ise Kiler Perakende Grubu’nda Satın Alma ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri