Kalitem Market Safranbolu’da büyüyor

26 Mayıs 2014 Pazartesi

Kalitem Market, 2’nci şube açılışını Safranbolu Esentepe Mahallesi’nde coşkulu bir programla gerçekleştirdi

kalitem-market-safranboluda-buyuyor

Kalitem Market’in açılışına Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu İlçe Müftüsü İlyas Yılmaztürk, resmi kurum yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, il dışından gelen konuklar ve bölge halkı katıldı. Kuranı Kerim okunmasıyla başlayan programda, kurban kesildi, gün boyu misafirlere özel ikramlarda bulunuldu, çocuklara özel animasyonlar gerçekleştirildi. Akşam saatlerinde gerçekleşen havai fişek gösterisi ise görsel şölene dönüştü.

Açılışta konuşan Kalitem Market Şirket Müdürü Abdul Vahit Tükenmez, “Şirketimiz İbrahim Ulusoy ve Abdurahman Ulusoy'un ortaklığında 2010 yılında kuruldu, ilk faaliyeti olarak Safranbolu Emek Mahallesi’nde perakende sektöründeki yerini aldı ve Kalitem markasıyla hizmete başladı. Gayemiz turizm kenti olan Safranbolu'muzun ekonomisine ve  bölgemizin kalkınmasına katkıda bulunmak, mağazacılık alanında halkımıza en kaliteli ürünleri en uygun fiyata ulaştırarak, müşterilerimizin genel memnuniyetini sağlamak ve  bölgemizdeki kalite çıtasını üst seviyelere taşımak. Mevcut ürünlerin satışını nezih bir ortamda, eğitimli ve güleryüzlü personel kadrosuyla sağlamak, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve personelimize değer vermek, etkili iletişimi ön planda tutarak, güvene dayalı bir ortam oluşturmak, sorun ne olursa olsun kalıcı çözümler bulmak, tüm işleyiş ve topluma karşı duyarlılığı ile örnek olmak her daim ilkelerimiz arasında yer aldı” dedi.

Kalitem Market Esentepe şubesi 350 metrekare satış alanında, 3 kasa ve 20 çalışanı ile hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri