KİM Grup’a yeni genel müdür

14 Mart 2016 Pazartesi

Metin Günay 7 Mart 2016 tarihinden itibaren KİM Grup Genel Müdürü olarak görev yapacak

kim-grupa-yeni-genel-mudur

Sektöründe hep daha iyisini sunma hedefiyle çıktığı yolda, girişimci olma misyonuyla hareket eden KİM Grup’un yönetimi artık Metin Günay’a emanet.
Metin Günay, KİM Grup Genel Müdürlük görevini vekâleten bu görevi yürüten Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ersan’dan devraldı. Görev teslimi, Kim Grup Merkez çalışanlarının da katıldığı toplantıda Metin Günay’a devredildi.
Ercan Ersan'dan bayrağı devralan Metin Günay,“KİM Grup’un 19’uncu yılında bayrağı devralmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum, KİM Grup’un başarısını daha ileri taşıyıp güzel işler başaracağız. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı devam ettirerek emin adımlarla büyüme yolunda ilerleyeceğiz.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Metin Günay kimdir?
İstanbul üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan Metin Günay, kariyerine Perakende sektöründe 1991 yılında Migrosta Mağaza Müdür Yardımcısı olarak başladı.
Sektörde farklı firmalarda yer alan Günay, 1997-2000 yıllarında Gima’da Bölge Müdürü, 2000-2005 yıllarında Gima Satış Direktörü, 2005-2007 yıllarında CarrefourSA  Satış Direktörü, 2007-2008 yıllarında Goldaş Perakende Yurt içi Yurt dışı Mağazacılık Operasyon Müdürü, 2008 - 2010 yıllarında Alpark Süpermarket Satış Direktörü, son alarak 2010 yılından bu yana da Özen Grup’ta Satış Direktörü olarak görev aldı. 1961 yılında İstanbul da doğan Günay evli ve iki çocuk babasıdır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri