Kim Market 72 şubeye ulaştı

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Kim Market, 72’nci mağaza yatırımını İstanbul Büyükçekmece Mimaroba'da yaptı

kim-market-72-subeye-ulasti

Mağaza yatırımlarında İstanbul'dan ziyade farklı illerde ağırlık verdiklerini anlatan Genel Müdür Hamit Akçay, "Yılsonuna kadar 20 mağaza açarak 500 yeni istihdam sağlama hedefimiz var. 2013 yılında perakende pazarında karlılıkta kısmi bir daralma yaşanabilir. Buna rağmen yatırımlarımıza devam edeceğiz. Daralan iç pazara alternatif olarak Irak pazarında ilk yurt dışı yatırımımızı devreye soktuk. Erbil, Süleymaniye ve Selahattin şehirleri başta olmak üzere tüm Irak genelinde mağazalaşma çalışmamızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki ay Tekirdağ ve Edirne yatırımlarımızla Marmata bölgesindeki yapılanmamızda önemli adımlar atmış olacağız” dedi. 

2013 yılının Kim Market bakımından yeni açılımlar yılı olacağını ifade eden Akçay, "Gerek yurt dışı yapılanmamız gerek de Marmara Bölgesi dışındaki ilk yatırımlarımız bakımından 2013 bir milat olacak. Orta ve uzun vadede tüm metropol şehirlerde mağazalaşmak ve lojistik merkezler kurarak Türkiye geneline yayılmak istiyoruz. Doğru ve kararlı adımlarla Türkiye geneli ve bölge ülkelerinde şubeleşmek istiyoruz. Irak pazarı dışında Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Kuzey Afrika ve Rusya’da yatırım fırsatlarını araştırıyoruz" diye konuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri