Kim Market’in Terazidere mağazası yenilendi

07 Haziran 2016 Salı

Kim Market Terazidere mağazası yenilenen yüzüyle geçtiğimiz gün hizmete açıldı

kim-marketin-terazidere-magazasi-yenilendi

Bölge halkına daha iyi hizmet verebilmek için Terazidere mağazasında şarküteri ve kasap reyonunu hizmete açan Kim Market, yüzde 100 artan ürün çeşidiyle her ihtiyacınızı bulabileceğiniz bir adres olup ailenizle birlikte daha ferah bir ortamda alışveriş keyfini sizlere sunuyor.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden markanın yenilenen şubesi, geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi olmaya devam ederek, kasap ve şarküteri reyonlarıyla da kaliteli, hijyenik ve bol çeşitli ürünleriyle sofraların lezzetini artıracak.


Müşterilerine kaliteli ve indirimli ürünlerle hizmet sunmanın yanında, kampanyalarıyla da dikkat çeken Kim Market, Ramazan ayı boyunca da devam edecek çok özel indirimli fiyatlarıyla müşterilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri