Kim Market’in yeni şubesi Tekirdağ Altınova’da

29 Nisan 2016 Cuma

Kaliteli ve indirimli alışverişin adresi Kim Market yeni mağazasını Tekirdağ Altınova’da açtı

kim-marketin-yeni-subesi-tekirdag-altinovada

İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, İzmir de şubeleri bulunan ve emin adımlarla ilerleyip, yatırımlarını müşteri sadakati ve memnuniyetine yaparak 19 yıldır en kaliteli ürünleri en indirimli fiyatlarla müşterilerine sunan Kim Market, geçtiğimiz gün Tekirdağ da 4’üncü mağaza açılışını halkın yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirdi.


Yoğun katılımın olduğu açılış törenine, İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Mercan, Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr.Haci Bayram Zengin, Kim Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergin Ersan ve Ercan Ersan, Genel Müdür Metin Günay, Satış Direktörü Yusuf Taşkeser, Kim Yöneticileri, çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.


Altınova Mahallesi Mehmet Akif Sokak No:4  Süleymanpaşa/Tekirdağ adresinde hizmete giren Kim Market, açılışa özel indirimli fiyatlarla çok ilgi gördü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri