Kim Marketler Zinciri 3’üncü dönem toplantısında buluştu

28 Aralık 2015 Pazartesi

Kim Market yöneticileri 3’üncü Dönem Değerlendirme Toplantısı’nın gündeminde, ciro ve durum değerlendirmesini, yeni dönem hedeflerini ve müşteri memnuniyetini konuştu

kim-marketler-zinciri-3uncu-donem-toplantisinda-bulustu

Geçtiğimiz gün Kim Grup Genel Merkez'inin Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Genel Müdür Ercan Ersan,  üst yönetim, genel merkez birim müdürleri ve mağaza müdürleri katıldı.


Genel Müdür Ercan Ersan’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Sarıkaya’nın 86 mağazanın faaliyet değerlendirmesinin ardından, Satış Koordinatörü Yusuf Taşkeser, hedef ve gerçekleşenleri karşılaştırarak değerlendirmeleri yaptı.


Mağaza ve birim müdürlerinin de görüş, öneri ve isteklerinin değerlendirilmesiyle tamamlanan, oldukça aktif ve verimli geçen toplantının kapanış konuşmasını yapan Ercan Ersan, “Ekip olarak enerjimiz yüksek ve herkese çalışmaları için teşekkür ediyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri