Makro’da önemli atama

09 Ekim 2014 Perşembe

Perakende sektörünün değişim ve dönüşüm sürecinde önemli rol üstlenen Makro Market AŞ'nin yönetiminde görev değişimi gerçekleşti

makroda-onemli-atama

Yönetim Kurulunca alınan kararıyla Makro Market AŞ’nin kurucu ortağı ve Şirketin son 5 yıldır Genel Müdürlüğünü yürüten Mehmet Songör, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirildi. Makro Market AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve son 2 yıldır aynı zamanda Uyum Gıda AŞ Genel Müdürü olarak görev yapan Mustafa Songör ise alınan karar doğrultusunda Genel Müdür olarak atandı.

Makro Market AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini bırakan Şeref Songör ise Songör ailesine bağlı, bünyesinde  Makro ve Uyum şirketlerinin de bulunduğu Grup Şirketler Başkanlığı, görevini yürütmeye devam edecek.

Yeni yapılanma ile Makro, gençleşen yönetim kadrosuyla, perakende sektöründe bugüne kadar gösterdiği büyüme ve başarılarına yenilerini eklemeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri