Makrodan 6 yeni mağaza

26 Aralık 2011 Pazartesi

2011 yılını İstanbul ve Yozgat illerinde açtığı yeni mağazalarıyla Anadoluda yayılarak geçiren Makro, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Makro, Aralık ayı içerisinde açtığı 6 yeni mağazayla hizmet verdiği mağaza sayısını artırdı ve yeni istihdam fırsatları oluşturdu. 55 bini aşkın ürün çeşidiyle alışverişte yeni bir tarz ve alışkanlık oluşturmayı amaçlayan Makro, 2012 yılında da Türkiyeye yayılma sürecini tüm hızıyla devam ettirmeyi amaçlıyor.

makrodan-6-yeni-magaza
Anadoluda başlayan perakende yoluculuğunu bugün ulusal marka olarak sürdüren Makro, 2011 yılına üst üste açtığı mağazalarla veda ediyor. Makro, Aralık ayında, Konya Bosnada, Yozgat Merkezde ve İstanbul Yeşilpınar, Küçükköy, Pendik ve Bayrampaşada açtığı 6 mağazasıyla yayılma hedeflerini gerçekleştiriyor.Yeni açılan 6 mağazayla beraber Makro, 13 ilde 156 mağazaya ulaştı. 2012 yılında da Türkiye genelinde farklı şehirlerde büyümeyi hedefleyen Makronun 2023 hedefi, Türkiyenin en önemli perakende markası olmak.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri