Metro’nun iş ortakları Kendi İşim Günü’nde buluşuyor

02 Ekim 2017 Pazartesi

Metro Toptancı Market Türkiye, işletme sahiplerinin tanıtımına destek olup satışlarını artırmayı hedeflediği Kendi İşim Günü’nün 2’incisini bu yıl 10 Ekim’de düzenliyor

metronun-is-ortaklari-kendi-isim-gununde-bulusuyor

Metro Toptancı Market, Türkiye de dâhil olmak üzere faaliyet gösterdiği ülkelerde, her yıl ekim ayının 2’inci salı günü Kendi İşim Günü kampanyasını gerçekleştiriyor. Bu özel gün için yiyecek-içecek, tekstil gibi çeşitli sektörlerden işletme sahipleri misafirlerine özel fırsatlar sunuyor, misafirler gün boyunca geçerli olan bu fırsatlardan yararlanabiliyor.

 

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen kampanya büyük bir ilgiyle karşılanmış, Türkiye’de 4 bin 500 işletme sahibi kampanyaya kaydolarak özel fırsatlar oluşturmuştu.

 

Metro misafirleri için ilgi uyandıran fırsatlar

 Metro ile Kendi İşim Günü’ne katılmak isteyen işletme sahipleri www.kendiisimgunu.com.tr adresinden ücretsiz bir şekilde kayıt olarak, müşterilerine özel teklifleri buradan yayınlayabiliyorlar. Fırsatlardan yararlanmak isteyen misafirler de www.kendiisimgunu.com.tr’ye girerek,harita özelliğiyle şehirde fırsat sunan tüm işletmeleri keşfedebiliyor ve 10 Ekim günü bu işletmelere geldiklerinde fırsatlardan faydalanabiliyorlar. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri