Metropol’den yeni şube

25 Eylül 2012 Salı

Metropol AVM, 14’üncü mağazasını Babar Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde Çorumluların hizmetine sundu

metropolden-yeni-sube

Çorum'un en eski alışveriş merkezi olan Metropol AVM, mağaza zincirine bir halka daha ekledi. Çorum'da farklı bölgelerinde mağazası bulunan Metropol, yeni şubesini Bahçeli Evler Mahallesi, Bahar Caddesi’nde açtı. Metropol’ün toplam şube sayısı böylece 14’e ulaştı. 450 metrekare alana sahip yeni şube, 2 kasa 13 çalışanla hizmet veriyor.

Metropol AVM Genel Müdürü Celal Gönül, davetlilere mağaza hakkında bilgi verdi. Mağazanın iç ve dış dekorasyonunda farklı bir tarz uyguladıklarını dile getiren Gönül, müşterilerin ürünleri daha kolay bulabilecekleri bir raf düzeni yaptıklarını söyledi.

Yılsonuna kadar 2 mağaza daha
450 metrekare büyüklüğündeki mağazada 13 çalışanla 13 bin çeşit ürün sunduklarını kaydeden Gönül, "Mağazamızda evlere servis uygulaması da olacak. Bizden hem Çorum halkı hem Çorum esnafı kazanıyor. Vergilerimiz Çorum'a gidiyor, mallarımızı Çorum esnafından alıyoruz" dedi. Çorum halkını yeni mağazalarla buluşturmaya devam edeceklerini dile getiren Gönül, yılsonuna kadar 2 tane daha mağaza açarak sayıyı 16'ya çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri