Mopaş, Adese'dan aldığı 4 şubeyi hizmete açtı

11 Haziran 2013 Salı

Geçtiğimiz ay Adese’nin Marmara Bölgesi’ndeki 4 mağazasını satın alan Mopaş, Yenikent, Kuruçeşme, Körfez ve Erenler’de bulunan bu mağazaları hizmete açtı

mopas-adesedan-aldigi-4-subeyi-hizmete-acti

Özlem ELGÜN HARPUTLUOĞLU

Geçtiğimiz Şubat ayında Küfe Market’in 4 şubesini bünyesine katmasının ardından, Mayıs ayında da Adese’nin Marmara Bölgesi’ndeki 4 mağazasını satın alan Mopaş, Adese'den aldığı aldığı mağazaları aralıklarla hizmete açtı.

Mopaş’ın 30 Mayıs’ta hizmete açılan Yenikent – 2 mağazası 350 metrekarede 20 çalışan, 3 kasa; 31 Mayıs’ta hizmete açılan Kuruçeşme mağazası 620 metrekarede 25 çalışan, 4 kasa; 1 Haziran’da hizmete açılan Körfez mağazası 730 metrekarede 24 çalışan, 4 kasa ve 7 Haziran’da hizmete açılan Erenler- 2 mağazası ise 850 metrekarede 27 çalışan, 4 kasa ile hizmet veriyor.

Satın alınan bu mağazalarla toplam şube sayısını 46’sı İstanbul Anadolu Yakası, 21’i Kocaeli, 2’si Yalova, 5’i Sakarya, 19’u Bursa’da olmak üzere 93’e ulaştıran Mopaş, bu yıl içerisinde 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor. 10 milyon dolarlık sera yatırımı ve birbiri ardına gerçekleştirdiği satın almalarla yılın ilk 5 ayını dolu dolu geçiren Mopaş, inorganik büyümeye de sıcak bakıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri