Mopaş’tan Manisa’ya 10 milyon dolarlık yatırım

15 Nisan 2013 Pazartesi

Mopaş, Manisa’nın Salihli İlçesi’nde 10 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği jeotermal ısıtmalı serayı önceki gün törenle hizmete açtı

mopastan-manisaya-10-milyon-dolarlik-yatirim

Türkiye genelindeki 89 işyerinde 2 bin 500 çalışanıyla çeşitli alanlarda hizmet veren Mopaş Marketçilik AŞ’nin Manisa’nın Salihli İlçesi’nde 10 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği jeotermal ısıtmalı serası, önceki gün (14 Nisan) düzenlenen törenle hizmete açıldı. Salihli’nin Eldelek Köyü Mevkii’nde şirketin kendine ait arazisinde 72 bin metrekarelik alan üzerine kurulan jeotermal ısıtmalı seranın açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman, "Bizler, Türkiye’nin dinamik yapısına katkı için sürekli yatırım yapıyoruz. Seracılık sektörü için 2011 yılından itibaren arayışa girdik ve sonunda Salihli’de bu yatırımı yapmaya karar verdik. 5 Ekim 2012 yılında ilk fideleri diktik. İlk mahsulü bu yılın başında aldık. Artık Salihli’de 75 çalışanımız ile 72 bin metrekarelik bir alanda örtü altı üretim yapacağız" dedi.

2015'te 100 mağazaya ulaşacak
Mağazalaşma süreçlerine de değinen Reşat Narman, "Marmara Bölgesi'nde yoğunlaşan mağaza sayımız bu yıl itibarıyla 89'a ulaştı. İstanbul Anadolu Yakası’nda 46, Kocaeli'nde 18, Yalova'da 2, Sakarya'da 4 ve Bursa'da 19 şube olmak üzere toplam 89 mağazada 58 bin metrekare satış alanına sahibiz. Pendik/Kurtköy'de 18 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu genel müdürlük merkez deposuyla birlikte 2 bin 500'ün üzerinde personelle hizmet veriyoruz. 500'ün üzerinde üretici ve tedarikçi firma ile ticari ilişkileri olan bu organizasyon ile yıllık 33 milyonun üzerinde tüketiciye ulaşıyoruz. 2015 yılında hedefimiz 100 mağazaya ulaşmak" dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri