Özhan Çocuk Kulübü 29 Ekim'i kutladı

30 Ekim 2014 Perşembe

Özhan Marketler Zinciri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Özhan Çocuk Kulübü üyeleriyle birlikte, bayrak ve Atatürk temalı resimlere boyamalar yaparak kutladı. Etkinlikte yapılan resimler ayrıca Mudanya Belediye Başkanlığı’na hediye edildi

ozhan-cocuk-kulubu-29-ekimi-kutladi

Özhan Marketler Zinciri, Cumhuriyet’in 91'inci yılını Özhan Çocuk Kulübü üyeleriyle birlikte kutladı. 29 Ekim öncesinde Tülay Alpay Özel Gelişim Atölyesi ve Ayyıldız Anaokulunda başlayan boyama etkinlikleri, 29 Ekim'de Özhan'ın Saygınkent, Orhaneli Yolu ve Geçit mağazalarında gün boyunca devam etti.

Özhan özel günleri kutlamaya devam edecek
Cumhuriyet coşkusuna ortak olan çocukların yaptıkları resimler mağazaya alışveriş için gelen Özhan dostlarının büyük beğenisini kazandı. Tülay Alpay Özel Gelişim Atölyesi minikleri ise Mudanya Belediye Başkan Vekili Erkan Altıntaş'ı makamında ziyaret ederek yaptıkları boyamaları hediye etti.
Keyifli anların yaşandığı etkinliklerde çocuklarla yakından ilgilenen Özhan Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Çocuklarımız en değerli varlıklarımız, ülkemizin ve bizlerin geleceğidir. Cumhuriyet coşkusunu onlarla birlikte yaşamalı ve hiç eksiltmemeli ki onlarda bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet’i daha ileriye götürebilsinler” dedi. Çocukların etkinliğe gösterdiği ilgiden mutluluk duyduklarını dile getiren Yılmaz, “Özhan Marketler Zinciri ve Özhan Çocuk Kulübü olarak milli değerlerimizin hatırlandığı özel günlerde çocuklarımız için etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri