Özhan, tecrübelerini çözüm ortaklarıyla paylaştı

21 Aralık 2015 Pazartesi

Özhan Marketler Zinciri, teknolojik yatırımları kapsamında çok kanallı pazarlama stratejilerini ve Türkiye'nin önemli markalarıyla aynı çatı altında buluştuğu Paro Dünyası ayrıcalıklarını çözüm ortaklarıyla paylaştı

ozhan-tecrubelerini-cozum-ortaklariyla-paylasti

Özhan Marketler Zinciri'nin çözüm ortakları ve tedarikçilerine yönelik düzenlediği bilgilendirme toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, değişen alışveriş alışkanlıklarına yönelik yaptıkları yatırımlardan söz ederek, bu kapsamda on-line ve mobil alışveriş kanallarına Özhan kalitesini taşıdıklarını belirterek “Dostlarımız talep ettikleri ürünlere klasik kanallardan farklı olarak mobil veya on-line sistemler üzerinden de ulaşmak istiyorlar. Hatta bu kanallarda yaşadıkları deneyimlerin sanki mağazaya gitmişçesine benzer düzeyde bir deneyim olmasını bekliyorlar. Biz de Özhan olarak müşterilerimize mevcut mağazalarımız ile birlikte internet üzerinden ulaşmak istedik. Bu noktada hayata geçirdiğimiz www.bursaninmarketi.com ile bizim iş modelimize uyan bir altyapı ve yazılım geliştirilmesini sağlayarak şu an 5 mağazamızda online sipariş hizmeti veriyoruz.” dedi.


Alışverişler keyfe dönüşüyor
Sektöründe sürekli ilkleri hayata geçirerek dostlarının alışverişlerini keyfe dönüştürdüklerini söyleyen İbrahim Özhan, yakın zaman yer aldıkları Paro Dünyası'na Bursa'dan katılan ilk ve tek marka olduklarını söyledi. Paro özelliği tanımlı Özhan Kart'la dostlarına Türkiye'nin ünlü markalarından avantajlar sunulacağını ifade eden İbrahim Özhan, “Özhan Kart sahibi müşterilerimiz tüm Paro üye iş yerlerinde Özhan Kart'ları veya cep telefonu numaraları ile kendilerini tanıtabilir ve tüm bu iş yerlerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilir hale geldiler. Müşterilerimiz artık sadece Özhan Marketler Zinciri'nde değil ulusal markalar için de değerli bir müşteri olarak tanınmakta, kendilerine özel bireysel kampanyalar ile buluşmakta, özel günlerinde sürpriz hediye ve kampanyalar ile avantajlı alışveriş yapmanın keyfini sürmektedirler. Özhan Paro Kart ile yapılan tüm alışverişlerde belirli bir oranda sürekli puan toplamakta, özel kampanyalar ile verilen ekstra puanlardan da faydalanarak, biriktirdikleri puanları Özhan'da harcayabilmekteler.” diye konuştu.


Toplantının ilerleyen bölümlerinde Koç Holding'e bağlı Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri AŞ Genel Müdürü Engin Oytaç 'Veri'den Verim'e' sunumuyla perakende sektörü hakkındaki deneyimlerini ve Paro Dünyası'nın işletmeye ve müşteriye sağladığı avantajları katılımcılarla paylaştı. Özhan Marketler Zinciri Pazarlama Satış Müdürü Murat Küçük de Özhan Kart ve Özhan'ın yer aldığı e-ticaret dünyası üzerine katılımcılarla bilgi alışverişinde bulunurken, Özhan dostlarına yeni yılda, yeni kampanyalar ve fırsatlar sunarak hizmet çıtasını daha da yükselteceklerini belirtti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri