CarrefourSA yeni deposunu İzmir’de açtı

25 Temmuz 2012 Çarşamba

CarrefourSA, Reysaş Lojistik iş birliği ile Türkiye’deki yedinci deposunu İzmir’de açtı. İzmir CarrefourSA Depo, Akdeniz, Ege ve Güney Marmara bölgelerinde yaklaşık 50 CarrefourSA mağazasına hizmet verecek

carrefoursa-yeni-deposunu-izmirde-acti

CarrefourSA’nın Türkiye’deki yedinci deposu olan İzmir Depo dün (24 Temmuz) CarrefourSA üst düzey yetkililerinin ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımı ile açıldı. 2 bin metrekarelik soğuk alana sahip 11 bin metrekarelik depo alanı ve 150 kişiye sağlayacağı istihdam  ile CarrefourSA İzmir Depo; Akdeniz, Ege ve Güney Marmara Bölgeleri’nde hizmet veren CarrefourSA mağazalarına sevkiyat gerçekleştirecek.

Açılışta konuşan ve Türkiye’yi dağıtım merkezi olarak belirleyerek ihracatta önemli adımlar attıklarını belirten CarrefourSA Genel Müdürü Guillaume de Colonges; “Türk üreticilerimiz tarafından üretilen Carrefour markalı ürünlerimizi Irak ve Gürcistan’a ihraç etmeye başladık. Hedefimiz  Orta Doğu’daki ülkelere Türk üreticisinin kalitesini CarrefourSA’nın marka gücüyle tanıtmak” diye ekledi.

CarrefourSA’nın lojistik ve depolama alanındaki iş ortağı Reysaş Lojistik’in Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven ise; “CarrefourSA ile yaklaşık 7 yıldır lojistik ve depolama alanında uyumlu iş birliğimizin İzmir gibi önemli bir lokasyonda da devam etmesinden dolayı çok mutluyuz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz İzmir depomuz ile 39’uncu depomuzun açılışını yapıyoruz”dedi.

Reysas Lojistik ve Reysas GYO  yaklaşık 3 bin çalışanı, 541 bin metrekare depolama alanı ile Türkiye'nin ilk ve tek halka açik, ithalat ve ihracatta en büyük lojistik firmalarından biri.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri