Çiftlikten sofraya Kipa lezzetleri

19 Ağustos 2014 Salı

Perakende zinciri Kipa, İzmirli müşterilerine “Bizim çiftlikten sizin sofranıza” mesajıyla yenilenen et reyonlarında güvenilir ürünlere uygun fiyatla ulaşma imkanını sunuyor

ciftlikten-sofraya-kipa-lezzetleri

Kipa, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için mağazalarındaki et reyonlarını yeniliyor. Öncelikle İstanbul Kurtköy mağazasında müşterilere sunulan ve büyük beğeni toplayan “Bizim Kasap” konsepti, Kipa’nın merkezi olan İzmir’deki Çiğli, Balçova, Bornova Forum ve Ulukent mağazalarında da uygulanmaya başlandı. Kipa müşterileri, “Bizim çiftlikten sizin sofranıza” sloganı ile hizmet vermeye başlayan et reyonları aracılığıyla, hem tercih ettikleri ürünlere uygun fiyatlarla sahip oluyor, hem de satın aldıkları ürünlerin kaynağını bilerek, güvenle alışveriş yapma imkanını yakalıyor. 

“Bizim Kasap”tan geleneksel hizmet

Ayrıca “Bizim Kasap” konseptiyle, geleneksel Türk kasabı hizmetini hipermarketlere taşıyan et reyonları aracılığıyla, Kipa mağazalarında satışa sunulan et ürünlerinin çeşit sayısı da artıyor. Yeni ürünler arasında, soslu ürünler ve köfte çeşitleri başta olmak üzere, Türk damak tadına hitap eden, taze ve her biri özel olarak seçilmiş ürünler yer alıyor.

Hijyene, teknolojiye ve lezzete verdiği önem sayesinde doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle yıllardır zirvede bulunan Namet ile işbirliğinde olan Kipa, daha iyi bir alışveriş deneyimi için Namet’in uzman kasaplarından eğitim alan çalışanları ile servis sunuyor. Kipa müşterileri, daha kaliteli servis için dış görünümü yeniden dizay edilen et reyonlarında düzenlenecek tadım aktiviteleriyle yeni ürünleri keşfetme imkanını da yakalıyor. Ayrıca özel kıyafetlerle hizmet verecek reyon görevlileri, dileyen müşterilere yemeklerini daha lezzetli hale getirmek için hangi et ürünlerini kullanmaları gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunuyor. “Bizim Kasap” konseptinin, kısa zamanda diğer Kipa mağazalarına da yayılması planlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri