Kipa’dan anlamlı organizasyon

10 Şubat 2016 Çarşamba

Dünya Kanser Günü’nde Kipa’dan hem moral hem eğitim Kipa, 4 Şubat Dünya Kanser Günü’nde hastane ziyaretlerinden keyifli atölye çalışmalarına kadar pek çok anlamlı etkinliğe ev sahipliği yaptı. Uzman doktorların verdiği seminerlerde ise kanserden korunma yöntemleri ve erken teşhis yöntemleri anlatıldı

kipadan-anlamli-organizasyon

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 4 Şubat Dünya Kanser Günü’nde anlamlı etkinliklere ev sahipliği yaptı. Kipa müşterilerinin ücretsiz üye olduğu Kipa Aile Kulüpleri ile gönüllü Kipa çalışanlardan oluşan Toplum Elçileri, hem eğitimler hem de hastane ziyaretleriyle kansere karşı farkındalık yaratılmasına katkıda bulundu.
Kipa’nın ilk etkinliği, gönüllü Toplum Elçileri’nin Manisa Celal Bayar Hafsa Sultan Hastanesi’nde tedavi gören çocuklara yaptığı sürpriz ziyaret oldu.

Sevilen çizgi roman karakterlerini canlandıran animatörler ve palyaçolar eşliğinde yapılan ziyarette, Toplum Elçileri, çocuklara hediyeler dağıttı. Tedavi gördükleri hastanede karşılaştıkları bu sürprizle eğlenceli zaman geçiren çocuklar, dağıtılan hediyelerle de moral buldu.

HastaneBaşhekimiEminKoçveuzmandoktorlarkanserlemücadeledeenönemlifakörlerdenbirinin moral olduğunu vurgulayarak, destek ziyareti için Kipa’ya teşekkür etti.

Erken teşhis yöntemleri anlatıldı
Çiğli Aile Kulübü ve Toplum Elçileri ise Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Pediatrik Onkoloji Servisi’ni ziyaret etti. Ziyarette, hastanede yatan 3-19 yaşları arasındaki 20 çocuğa, oyuncak, kitap, satranç takımları ve meyve suyu dağıtıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri