Kipa’dan kış hazırlıkları

26 Ağustos 2013 Pazartesi

Salça yapmanın, turşu kurmanın, renk renk reçeller kaynatıp konserve hazırlamanın vakti yaklaşırken Kipa, kışa hazırlık için gerekli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunuyor

kipadan-kis-hazirliklari

Evlerde kışa hazırlık başlarken, domates ve biber salçaları, turşular, çeşit çeşit reçeller, konserveler de dolaplarda yerini alıyor. Yüzyıllardır değişmeyen geleneksel kış hazırlıkları, günümüzde de sürüyor. Annelerden, anneannelerden miras kalan tariflerle ev kadınları geleneği korumaya çalışıyor.


Hazırlamak kadar saklamak da önemli
Turşunun, reçelin, salçanın, tarhananın ve konservelerin hazırlık süreci kadar, hijyenik ve kolay bozulmayacak bir ortamda saklanması da önemli bir ayrıntı. Aylarca sürecek kış mevsimi boyunca bu tatları, ilk günkü tazeliğinde sofraya getirmek de önemli yer kaplıyor.

Kipa’nın ürün çeşitliliğiyle, zengin züccaciye bölümünde satışa sunulan boy boy kavanozlar, saklama kapları, tencere ve tavalar da kışlık alışverişler için uygun fiyatlarla raflarda yerini alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri