Kipa’dan yeni alışveriş deneyimi

13 Haziran 2014 Cuma

Kipa’nın Didim’de açtığı üçüncü mağazası, modern ve geleneksel perakendecilik arasında köprü kurarak, müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Didim’in ilk ve tek AVM’si olan ve yeni bir formatla hizmete sunulan hipermarket, kentin sosyal ve ekonomik yaşantısına canlılık katmayı hedefliyor

kipadan-yeni-alisveris-deneyimi

Kipa, Aydın - Didim’de açtığı üçüncü mağazasıyla kente yeni bir soluk getirdi. Self servis kasası, yeni ayakkabı dünyası, yenilenmiş bebek dünyası, ev dekor bölümü, tech–table (özel iPad masaları) ve unlu mamuller kafesiyle diğer mağazalarda ayrı ayrı uygulanan yenilikleri tek çatı altında toplayan Kipa Didim hipermarket, sergileme alanı düzenlemesiyle de bir ilke imza atıyor. 3 bin 700 metrekarelik satış alanına sahip, 15 bin ürünün müşterilerle buluştuğu mağaza 120 kişiye istihdam olanağı sağlıyor.

Müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen, geleneksel perakendecilik anlayışını teknolojik yeniliklerle birleştiren mağaza, müşterilerine daha rahat ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Hem sosyal hayata hem çevreye katkı
Hipermarketin bir önemli özelliği de Didim’in ilk ve tek alışveriş merkezi olması. Restoranların, kafelerin ve çocuk oyun alanının bulunduğu AVM, Didim’in sosyal hayatına renk katıyor. Çevreye olan etkiyi azaltmak izin çalışan Kipa’nın Didim’deki üçüncü mağazası da geri dönüşüm özelliğine sahip malzemeler kullanılarak inşa edildi. Çevre dostu gün ışığı aydınlatma sistemleri kullanılarak enerji tüketimi yüzde 6 oranında azaltıldı. Alışveriş merkezinin açık bölümleri de, peyzaj düzenlemesi yapılarak doğal ve yaşanılabilir bir alan olarak tasarlandı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri