Migros’tan bayrama özel

24 Temmuz 2014 Perşembe

Bayrama özel fiyatlarla çikolata, şeker ve unlu mamullerden oluşan yüzlerce lezzeti tüketici ile buluşturan Migros Grubu, 17-30 Temmuz tarihleri arasında paket çikolata ve şekerden en çok tercih edilen açık kilogram şekere kadar tüm bayram tatları Migros, 5M Migros ve Tansaş raflarında en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor

migrostan-bayrama-ozel

Birbirinden lezzetli çikolata ve tatlı çeşitleri bayrama özel fiyatlarla Migros müşterileri için raflarda yerini aldı. Bayramın simgesi olan şeker ve çikolatalardaki indirim fırsatları ve kazandıran kampanyalar herkesi Migros Grubu mağazalarına davet ediyor.

17-30 Temmuz tarihleri arası bitterden sütlüye, fındıklıdan fıstıklıya, badem şekerinden lokum çeşitlerine, paket çikolata ve şekerden en çok tercih edilen açık kilogram şekere kadar bayramda sevdiklerinize ikram edebileceğiniz özel ürünler Migros, 5M Migros ve Tansaş raflarında en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Bayram sofralarını ve sohbetlerini tatlandıracak çeşitlilikte yüzlerce ürüne sahip olmak için Migros Grubu mağazalarına uğramanız yeterli.

Bayram alışverişi kazandırıyor
17-30 Temmuz 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet, Tansaş mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart veya Money Club Kart özellikli kartlarıyla bayramlık çikolata ve şeker ürünlerinde tek seferde 40 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes 5 Money, Money Bonus ile ödeme yapanlar ise ekstra 10 Money daha kazanıyor.

“Bugün bayram, Migros’a gelin çocuklar”
Bayramın ilk günü MMM Migros, 5M Migros ve Maxi Tansaş Mağazalarına bayramlaşmaya giden çocuklar, 5 TL değerindeki hediye çekiyle bayram sevincini yaşayacaklar. Çocuklar bu çeklerini bisküvi, çikolata, oyuncak ve süt alımlarında kullanabilecekler.  Money Club Kart aracılığıyla kullanılacak çekler bayramın birinci günü 13 yaş ve altındaki çocuklara dağıtılacak indirim 28 Temmuz-3 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerli olacak.

Hediye için alternatif seçenek: HediyeM Kart
Migros Grubu, HediyeM Kart ile bayramda hediye vermek isteyenler için bir alternatif sunuyor. Hediye kartlara 5 ile 500 TL arasında değişen tutarlarda yükleme yapılabiliyor. Kartın hediye edildiği kişiler, yüklenen tutar karşılığında ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri ürünü alabiliyorlar. Tüm Migros ve 5M Migros mağazalarında geçerli olan HediyeM Kart ve tüm Tansaş mağazalarında geçerli olan Tansaş HediyeKart’a sahip olmak için yapılması gereken tek şey; Migros, Tansaş ve 5M mağazalarını ziyaret etmek.

Bayramda Migros’tan Joygame fırsatı
25 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında Migros, Tansaş ve 5M mağazalarından alacağınız Joygame fırsat kuponu ile Joygame Wolfteam oyununda yapacağınız 25 TL ve üzeri her yüklemeye 50 TL değerinde Wolfteam paketi hediye. Tüm Migros, 5M Migros ve Tansaş’lardan 3 TL’ye satın alınabilecek fırsat kuponunun altında yer alacak şifrenin kredi yüklemesi sırasında hediye kuponu alanına girilmesi yeterli olacak.  Fırsat kuponuna sahip olmak için kampanya süresince yapmanız gereken tek şey Migros, 5M ve Tansaş mağazalarımızı ziyaret etmek.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri