Türkiye’de bir ilk

03 Ekim 2013 Perşembe

Migros Grubu, perakendenin Oscar’ı olan ASTD Best ödülünü takiben, Brandon Hall Group Mükemmellik Ödülleri’nde 3 farklı kategoride 6 ödül daha alarak bu dalda yurtdışından aldığı ödül sayısını 7’ye çıkarttı

turkiyede-bir-ilk

Migros Grubu Perakende Akademisi , Dünyanın en büyük eğitim organizasyonu olan ASTD (American Society for Training and Development)  tarafından verilen ve Eğitim ve Gelişim konusunda dünyanın en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul edilen ASTD Best 2013 Ödülü’ne layık görüldü.

Migros, ASTD Best’i, perakende alanında Türkiye’de kazanan ilk şirket oldu.

3 kategoride 6 ödül
Firmalara organizasyonel performanslarını artırmak amacıyla eğitim ve gelişim konusunda araştırma tabanlı çözümler sunan Brandon Hall Group Mükemmellik Ödülleri, Eğitim ve Gelişim sektörünün en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul ediliyor.

Bu yıl 15. Kez düzenlenen organizasyonda ödül alan şirketler arasında  Microsoft, Pwc, Ernst&Young, American Expres, Hp, IBM, Accenture, Dell, Bank Of America, American Express gibi birçok şirket de yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri