Yeni yıl sofralarının tüm ihtiyacı CarrefourSA’larda

26 Aralık 2016 Pazartesi

Yeni yıla girerken özel ve farklı lezzetler sunmayı gelenek haline getiren CarrefourSA, bu yıl nar meyvesinin simgelediği bereket ve bolluktan ilham aldı. Yeni yılda herkese birlik, bereket, bolluk, huzur, iyi şans temennilerinde bulunan CarrefourSA, birbirinden lezzetli tatları uygun fiyatlara sunuyor

yeni-yil-sofralarinin-tum-ihtiyaci-carrefoursalarda

Perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA, yaklaşan 2017 yılını hipermarketlerinden süpermarketlerine, minilerden gurmelere kadar tüm marketlerinde nar meyvesinin simgelediği bereket ve bolluktan yola çıkarak birlik, beraberlik, bolluk, bereket ve iyi şans temennileriyle karşılıyor.


CarrefourSA, yılbaşının olmazsa olmazı kızarmış hindiden, kestane, portakal, mandalina, kuruyemiş, meze gibi yeni yıl sofrasını oluşturan seçme lezzetlere, yeni yıl aksesuarlarından çocuklar için oyuncaklara kadar farklı ürünlerle 2017’yi karşılamaya hazır.


Geçen sene Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Yılbaşı Özel Çekilişinde en büyük ikinci ikramiyeyi isabet ettiren CarrefourSA, bu yıl da Milli Piyango yılbaşı bilet satışları ile müşterilerine 60 milyon liralık en büyük ikramiye heyecanına ortak olma fırsatı sunuyor.


“Her yeni yıl, yeni bir başlangıç”
CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, “ne lazımsa” diyerek ürün ve hizmetleriyle tüketiciler nezdinde 23 yıldır güveni simgelediklerinin altını çizerek, şunları dile getirdi: “Her yeni yıl, yeni bir başlangıcın habercisi niteliğindedir. 2016 yılını geride bırakıp 2017 yılına adım atarken başta ülkemiz adına birlik ve beraberlik, ekonomimiz adına bolluk ve bereket, tüketicilerimiz adına da şans dolu bir yıl diliyoruz. Bugüne kadar imza attığımız ilkler bir yana, ülkemize kazandırdığımız yenilikler ve sunduğumuz ürün çeşitliliği ile tüketiciler adına en iyi alternatifleri sunan marka olduk. Bu doğrultuda da hiperin yanı sıra süper, mini ve gurmemarket formatlarımızla erişilebilirliğimizi artırıp farklı ihtiyaçlara cevap verir konuma geldik.Yeni yılda bir adım öteye geçerek marketlerimizde adeta bir yaşam alanı olarak hizmet vermeye başlayacağız. CarrefourSA olarak tüm Türkiye’ni yeni yılını kutlarız.”


Ödüllü fotoğraf yarışması da CarrefourSA’da
2017 yılını nar meyvesinden aldığı ilhamla karşılayan CarrefourSA, 12 – 31 Aralık günleri arasında #yeniyildanar temalı bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Sosyal medyada #yeniyildanar ve #carrefoursahashtaglerinin yanı sıra kendine ait CarrefourSA Kart numarası ile birlikte sosyal medyada nar temalı fotoğraf paylaşanlar, büyük ödülü kazanmaya aday oluyor.


Yarışma kapsamında birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye 2 bin TL, dördüncü ve beşinciye bin TL değerinde puan verilecek. Fotoğraflar, 2 – 16 Ocak 2017 tarihleri arasında seçildikten sonra 18 Ocak 2017 tarihinde açıklanacak. Yarışmayakendine ait CarrefourSA Kart numarası ile katılan tüm müşterilerin kartlarına 19 Ocak 2017 tarihinde 5 TL değerinde puan yüklenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri