Marmara Forum dev ekranda şeker kıracak

15 Ocak 2015 Perşembe

Marmara Forum, rengârenk ve eğlenceli bir yarıyıl tatiline hazır. 31 Ocak-8 Şubat günleri arasında Marmara Forum’u ziyaret edenler hem eğlendiren hem de kazandıran Candy Crush şenliği sayesinde farklı bir tatil dönemi geçirecek

marmara-forum-dev-ekranda-seker-kiracak

Marmara Forum, bütün dönem boyunca ders çalışarak iyi bir eğlenceyi hak eden öğrencilere eğlenceli bir hediye hazırladı. Marmara Forum, her gün milyonlarca kez oynanan, son dönemlerin en popüler oyunlarından Candy Crush’ı ziyaretçileriyle buluşturacak. 31 Ocak-8 Şubat günleri arasında alışveriş merkezine gelenler dev ekranda Candy Crush deneyimi yaşayacak.

Tatil Marmara Forum’da ‘tatlı’ geçecek
Marmara Forum’da kurulacak dev ekranlarda ve alışveriş merkezimizin farklı alanlarına yerleştirilecek oyun kiosklarında hem çocuklar hem de büyükler, gönüllerince Candy Crush oynama şansı bulacak.

Üstelik etkinliğe katılarak daha fazla ‘şeker kırmak’ için ter döken katılımcılar arasından her gün en iyi skoru yapan oyuncu, hediye çekiyle ödüllendirilecek.

Marmara Forum’un 10 yaş altı ziyaretçilerine özel Candy Crush dünyası ise birbirinden heyecanlı maceralar yaşatacak. Görev çarkını çevirerek oyuna başlayacak minikler, daha sonra ‘Eşini Bul Oyunu’, ‘Şekerleme Kazanı’, ‘Lolipop İle Şeker Kırma’ ve en sonunda ‘Şeker Fırtınası’ etaplarından geçerek, kendileri için hazırlanmış ödüllere kavuşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri