Marmara Forum’a bir Danimarkalı

06 Mart 2014 Perşembe

Dünyanın lider ayakkabı üreticilerinden Danimarkalı ECCO ilk mağazasını Marmara Forum AVM’de açıyor

marmara-foruma-bir-danimarkali

Ecco, yarın (7 Mart) açacağı ilk mağazasıyla Türk tüketicisi ile buluşuyor. Dünyanın konforlu, stil sahibi ve teknik olarak gelişmiş ayakkabılarını yaratan ECCO, bu yıl içinde açacağı 5 mağaza ile Türkiye pazarına giriş yapıyor. ECCO’nun Türkiye’deki ilk mağazası, yarın Marmara Forum Alışveriş Merkezi içinde açılıyor. 139 metrekare olan ilk mağaza, yüksek kaliteli ayakkabılar, çantalar, cüzdanlar ve aksesuarlar ile Marmara Forum’un 1’inci katında yer alacak.

ECCO CEO’su DieterKasprzak “Türkiye'nin büyük bir potansiyel pazar olduğunu düşünüyoruz. Planımız önümüzdeki üç yıl içinde 15 zincir mağaza açmak. 2014’de İstanbul'da 5 ECCO mağazası açacağız” dedi. ECCO, 75 milyon nüfus ve yıllık bazda 150 milyon çift ayakkabı pazarına sahip Türkiye’yi Avrupa pazarları arasında en büyük potansiyel olarak görüyor. ECCO ilk yıllarda İstanbul'a fokus olacak ancak orta vadede Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum gibi şehirlerde de fırsatları değerlendirecek. ECCO CEO’su DieterKasprzak “ECCO, önümüzdeki üç yıl içinde, Türk pazarındaki yerini sağlamlaştırmak için yatırım yapacak. Konfor ve kaliteyi bir araya getiren İskandinav tasarımının Türk tüketicisine hitap edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Dünyanın en güçlü ayakkabı ve deri imalatçılarından olan tüm üretim aşamalarını kendi tesislerinde gerçekleştiren tek ayakkabı üreticisi ECCO, bu özelliği ile tüketicinin kalıcı bir kaliteye ulaşmasını garantiye alıyor. 2012 yılında dünya çapında toplam ayakkabı satışı 20 milyon çiftten fazla olan ECCO, KasprzakToosbuy ailesinin yönetiminde.

Başarılı tasarım felsefesini stil ve konfor üzerine inşa eden ve “ayakkabı ayağı takip etmeli” mottosuna sahip ECCO, ayağın ayakkabıya uyum sağlamasındansa, ayakkabının ayağa uyum sağlaması gerektiğini savunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri