Marmara Forum’da Osmanlı İhtişamı Sergisi

28 Ağustos 2013 Çarşamba

Altınbaş, Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan döneminden esinlenerek tasarladığı, Osmanlı saray mücevherlerini yansıtan Otto Koleksiyonu ile 31 Ağustos – 8 Eylül günleri arasında Marmara Forum’da “Osmanlı İhtişamı Sergisi” düzenliyor

marmara-forumda-osmanli-ihtisami-sergisi

Altınbaş, Osmanlı Dönemi’nin çizgilerini yansıtan elmas, yakut, zümrüt, safir ve değerli taşlardan oluşan Otto Koleksiyonu ile 31 Ağustos – 8 Eylül günleri arasında Marmara Forum ’da “Osmanlı İhtişamı Sergisi”nde mücevher severlerle buluşuyor.

Tasarımlarına dünya trendleri ve Türk motifleri ile harmanlayarak yön veren  Altınbaş’ın Osmanlı İhtişamı Sergisi’ni gezen ziyaretçiler, dilerlerse özel olarak hazırlanan sultan kostümlerini giyerek ve sergideki mücevherler ile hatıra fotoğrafı çektirebiliyor. Ziyaretçilerin çekilen fotoğrafları Altınbaş’ın facebook adresinden yayınlanıyor.

Altınbaş’ın 31 Ağustos – 8 Eylül günleri arasında Marmara Forum’da düzenlenen Osmanlı İhtişamı Sergisi’ni ziyaret edenleri sürpriz hediyeler de bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri