Marmara Forum’un ‘QR Koridor’unu ziyaret edenlere hediye

18 Eylül 2012 Salı

Dijital ajans Krombera’nın Marmara Forum AVM için geliştirdiği ‘QR Koridor’u ziyaret ederek, kodları cep telefonları ve tabletleri ile okutanlar yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra çeşitli sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor

marmara-forumun-qr-koridorunu-ziyaret-edenlere-hediye

Dijital ajans Krombera, Marmara Forum AVM için hayata geçirdiği ‘QR Koridor’ uygulaması ile bir ilke daha imza atıyor. 30 Eylül’e kadar Marmara Forum AVM’nin birinci kat koridorunun zeminini kaplayan QR kodları cep telefonlarına okutanlar, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu uygulama kapsamında, Marmara Forum’un birinci katında yer alan koridorun zemininde binden fazla QR kod bulunuyor. iPhone, iPad, BlackBerry ve diğer tüm QR kod okuyabilen cihazlarla okutulabilen bu kodlar, Marmara Forum ziyaretçilerine AVM’deki markalardan yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra sürpriz hediyeler de kazandırıyor.

QR kodları okutmak için Facebook, Twitter hesabı veya kimlik numarası giriş yapmak yeterli olurken, kazananlar hediyelerini aynı gün içinde alabiliyor. Bir katılımcının gün içinde 5’e kadar hediye kazanma şansı bulunuyor.

QR Koridor uygulamasına katılan markalar şöyle sıralanıyor: Arby’s, Burger King, Faik Sönmez, Girl Stop, İnci, Karaca, Kervan, Kiehl’s, Kiğılı, Marks & Spencer, Ortopedia, Oxxo, Penti, Popeyes, Reebok, Sbarro, Tefal, Toyzz Shop ve YKM. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri