Marmara Şirketler Grubu yüzde 30 büyüdü

03 Eylül 2015 Perşembe

Marmara Şirketler Grubu, bankacılığın köklerinin atıldığı “Salt Galata”da 2015 ilk yarıyıl strateji ve hedeflerini değerlendirdi. Yapılan değerlendirme toplantısına Marmara Şirketler Grubu Genel Müdürü Alp Öğücü, Cengiz Solakoğlu ve Vedat Erol katıldı

marmara-sirketler-grubu-yuzde-30-buyudu

Marmara Şirketler Grubu, bünyesinde bulundurduğu doğa dostu ve güvenilir enerji üreten “Marmara Enerji”,  Türkiye pazarında liderliği hedefleyen “Lila Kağıt” ve şirketin ilk göz ağrısı olan “Marmara Pamuklu Mensucat” yöneticileri ile bankacılığın köklerinin atıldığı, Karaköy Salt Galata’da düzenlediği toplantıda 2015 yılı ilk yarıyılını değerlendirdi.

Marmara Şirketler Grubu’nun değerlendirme toplantısına 2004 yılına kadar Koç Holding bünyesinde pek çok farklı sorumluluk almış, İstanbul Ticaret Odası ve Sanayi Odası’nda 3 dönem Meclis Üyeliği, İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nda iki dönem Yönetim Kurul Üyesi olarak görev yapmış, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Kurucuları arasında yer alan Cengiz Solakoğlu ve Adler Koçluk Okulu’nun liderlerinden, lider ve yönetici gelişimi eğitimcisi, lider koçu, takım koçu, koç eğitimcisi ve yazar Vedat Erol da katıldı.

Şirket yöneticilerinin “Sen DEĞERsin” konsepti altında Baltaş Grup ile yürüttüğü Kurumsal Değerler Projesi sonucunda, çalışanlarla birlikte belirlenen Marmara Şirketler Grubu Değerleri ile tanıştığı ve Değerlerle Liderlik üzerine sohbet etme imkânı bulduğu toplantıda Marmara Şirketler Grubu Genel Müdürü Alp Öğücü de şirketin 2015 yılı ikinci yarıyıl strateji ve hedeflerine yönelik paylaşımlarda bulundu.

Öğücü: “Şirketimiz geçen yılın ilk 7 ayı ile karşılaştırıldığında bu sene yüzde 30 büyüme sağladı. Hedeflerimize ulaşmakta şirket değerlerimiz yöneticilerimiz için pusula niteliğinde. Dolayısıyla bu değerleri benimsemek bizim için son derece önem taşıyor. Diğer taraftan asıl önemli olan bu büyümenin sürdürülebilir olması. Bunun için de tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri