Marmara Şirketler Grubu’nun rotası belirlendi

13 Şubat 2015 Cuma

Marmara Şirketler Grubu, şirketin köklerinin atıldığı Gaziantep’te 2015 strateji ve hedeflerini belirledi

marmara-sirketler-grubunun-rotasi-belirlendi

Marmara Şirketler Grubu, bünyesinde bulundurduğu doğa dostu ve güvenilir enerji üreten “Marmara Enerji”,  Türkiye pazarında liderliği hedefleyen “Lila Kâğıt” ve şirketin ilk göz ağrısı olan “Marmara Pamuklu Mensucat” yöneticileri ile şirketin köklerinin atıldığı, Gaziantep’te düzenlediği toplantıda 2014 yılını değerlendirdi.

Marmara Şirketler Grubu’nun yıllık değerlendirme toplantısına 1997 yılına kadar Brüksel’de Management Centre Europe adına ‘Öğrenen Organizasyonlar’ konusunda bir dizi program veren ve yönetim ve yaratıcılık konularında danışmanlık yapan Mehmet Kocabaş ve Prof. Dr. Acar Baltaş da katıldı.

Şirket yöneticilerinin Prof. Dr. Acar Baltaş ile ‘21. Yüzyılda İş Hayatı’, ‘Liderlik’ ve ‘Değişim Yönetimi’ konularında sohbet etme şansı bulduğu toplantıda Marmara Şirketler Grubu Genel Müdürü Alp Öğücü de şirketin 2015 yılı strateji ve hedeflerine yönelik paylaşımlarda bulundu. Öğücü,  şirketin 2023 vizyonuna göre büyüme hedeflerinde sürdürülebilirliğin önemini bir kez daha vurguladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri