Mart ayı Forum Aydın’da minikler için eğlenceli geçecek

01 Mart 2013 Cuma

Forum Aydın Çocuk Kulübü, atölye programlarına 2013’ün Mart ayında da devam ediyor. Minik ziyaretçileri için keyifli kukla yapım atölyeleri hazırlayan Forum Aydın Çocuk Kulübü ay boyunca her hafta sonu çocuklarla buluşacak

mart-ayi-forum-aydinda-minikler-icin-eglenceli-gececek

Düzenlediği etkinlikleri ile Aydınlı miniklerin buluşma noktası olan Forum Aydın, Mart ayı boyunca yenilenen etkinlikleri ile çocuklara keyifli anlar yaşatacak. Her hafta sonu 14.00 – 17.00 saatleri arasında düzenlenecek kukla yapım atölyeleri ile minikler hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek. 

Yüzyıllardır dünyanın her yerinde kuşaktan kuşağa, kültürden kültüre aktarılan kuklalar Forum Aydın’da miniklerin ellerinde yeniden can bulacak. Maket uçak, hareketli deniz canlıları, konuşan kağıtlar, korkak ve iki boyutlu kukla atölyeleri ile çocuklar hayal dünyalarının sınırlarını zorlayacak.

Etkinlikler, 14.00 – 15.00 ve 16.00 – 17.00 saatleri arasında iki aşamalı olarak düzenlenecek. Keyifli bir dünyanın kapılarını aralamak isteyen tüm minikler Forum Aydın’a davetli…

2-3  Mart
Maket Uçak

5 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği bu etkinlik ile çocuklar, eva diye adlandırılan kauçuk bir malzeme ile kesme ve yapıştırma teknikleri kullanarak oluşturabilecekleri birer yolcu uçağı yapacak.

9-10 Mart
Hareketli Deniz Canlıları (Balık Kuklası)

Aydınlı minikler, sünger malzeme ile kesme ve yapıştırma teknikleri kullanarak çeşitli deniz canlılarını hareketli olarak kendileri tasarlayacak. 5 yaş ve üzeri tüm çocukların katılabileceği bu etkinlik ile minikler el becerilerini geliştirecek.

16-17 Mart
Konuşan Kağıtlar

“Konuşan Kağıtlar” etkinliğinde minikler, kağıtları kesip, birleştirerek istedikleri gibi boyayabilecekleri kağıttan hareket edebilen kuklalar yapmayı öğrenecek. Etkinliğe 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar katılabilir.

23-24 Mart
Korkak Kukla

Bu etkinlik ile çocuklar, karton, kumaş ve çeşitli aksesuarlarla süslenen, Kesme yapıştırma gibi tekniklerle gerçekleştirilen bir soytarı kuklası yapacak. Kendisini bir külahın içerisine gizleyen soytarı görünümünde kukla alt tarafındaki çomak yardımı ile hareket ettirilebilecek. 5 yaş ve üzeri tüm minikler etkinliğe davetli.

30-31 Mart
2 Boyutlu Kukla

5 yaş ve üzerinde olan Aydınlı minikler, “2 Boyutlu Kukla” etkinliği ile Karton ve birleştirme aparatları kullanarak kesme ve birleştirme teknikleri ile 2 Boyutlu masal kahramanları kuklası yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri