Masallar ülkesi kahramanları Tepe Nautilus AVM’nin Mini Kitap Şenliği’ne geliyor

26 Ocak 2016 Salı

Tepe Nautilus AVM, 22 Ocak – 7 Şubat günleri arasında artık geleneksel hale gelen Mini Kitap Şenliği'nin bu yıl 9’uncusunu gerçekleştirecek

masallar-ulkesi-kahramanlari-tepe-nautilus-avmnin-mini-kitap-senligine-geliyor

Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus AVM’nin Mini Kitap Şenliği, bu yarıyıl tatilinde de minik okuyucuların yüzünü güldürecek.  Tepe Nautilus AVM’nin 1’inci katında gerçekleştirilecek olan 9’uncu Mini Kitap Şenliği, 22 Ocak-7 Şubat günleri arasında minik ziyaretçilerine çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitap ile buluşma imkânı sağlıyor. Etkinlik, her gün 14.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Pinokyo, Pamuk Prenses, Rapunzel Tepe Nautilus’ta olacak
Mini Kitap Şenliği süresince her gün, minik ziyaretçiler büyülü dünyaların kapılarını aralıyor ve masallar ülkesinin birer kahramanı olma imkânı yakalıyor. 23 Ocak- 7 Şubat günleri arasında Tepe Nautilus AVM’nin etkinlik alanlarına kurulacak “Masallar Ülkesi”nde çocuklar, farklı masalları öğrenme, deneyimleme ve oyunlarla eğlenme fırsatı bulacak. Rapunzel, Pamuk Prenses, Pinokyo, Karga ile Tilki ve Alaaddin’in Sarayı gibi bir birinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri ile çocuklarla buluşacak.


Çocuklara okuma sevgisinin yanı sıra paylaşma duygusunu da kazandırmak isteyen Tepe Nautilus AVM, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” işbirliği ile kitap bağışlarını toplayacak. Şenlik boyunca alana yerleştirilecek “Kitapcan” kumbaralarında misafirleri ile birlikte kitap bağışları toplayarak ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri