Masallar Ülkesi’nin kapıları Kipa’da aralanıyor

15 Ekim 2015 Perşembe

Çocuklar Kipa AVM’lerinde masal tadında saatler yaşayacak. “Masallar Ülkesi” etkinliğinde minikler Rapunzel’den Pinokyo’ya masal kahramanlarının kılığına bürünürken “Ali Baba’nın Masal Çiftliği”nde ise çiftlik hayatının güzelliklerini keşfedecek

masallar-ulkesinin-kapilari-kipada-aralaniyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, çocuklara masallar diyarının kapısını aralıyor. “Masallar Ülkesi” ve “Ali Baba’nın Masal Çiftliği” etkinliklerinde minikler Ekim ayı boyunca yenidünyalar keşfetme fırsatını yakalayacak. 3- 11 Ekim günleri arasında Edirne Kipa AVM’de düzenlenen ve büyük ilgi gören “Masallar Ülkesi” etkinliğinde her yaştan çocuk, birbirinden eğlenceli interaktif oyun ve aktivitelerle diledikleri masalda rol alma şansını yakaladı. Özel dekorlar ve kostümlerle Rapunzel, Pinokyo ve Karga ile Tilki’deki kahramanları canlandıran çocuklar, Alaaddin’in Lambası gösterisinde ise “Masallar Ülkesi” kahramanlarının hepsinin birlikte sergiledikleri şovları izleyerek eğlendi.

“Masallar Ülkesi”nin bir sonraki durağı ise Mersin olacak. Mersin Kipa AVM’de 17-25 Ekim günleri arasında gerçekleştirecek etkinliğe katılım ücretsiz ve rezervasyon gerekmiyor.


Etkinlik sonunda sertifika verilecek
Kipa’nın çocuklara hazırladığı bir diğer sürpriz ise “Ali Baba’nın Masal Çiftliği” olacak. Şehirlerde, doğadan uzak bir hayat süren çocuklar bu etkinlik sayesinde doğayı ve çiftlik hayatını yakından tanıyacak. Etkinlikte çocuklar tarlaya tohum ekecek, kuyudan su çekecek, domates, biber, patlıcan yetiştirip tarla sulayacak, süt sağıp kümeslerden yumurta toplayacak ve böylece eğlenirken öğrenme imkânını yakalayacak. Etkinlik sonunda ise her katılımcı sertifikayla ödüllendirilecek.  

“Ali Baba’nın Masal Çiftliği”, Çiğli Kipa AVM’de 15-21 Ekim, Balçova Kipa AVM’de ise 24-30 Ekim günleri arasında; 13:00, 15:00, 17:00 ve 19:00 saatlerinde düzenlenecek. 5-12 yaş arası miniklere yönelik aktiviteye katılım ücretsiz. Ancak seanslara katılım 30 çocuk ile sınırlı olduğundan rezervasyon gerekiyor. Veliler, detaylı bilgi ve rezervasyon için 30 Ekim’e kadar 0 553 011 87 numaraları telefonu arayabilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri