Maskeli PerAModa VIP Partisi'nde eğlence doruğa çıktı

12 Kasım 2012 Pazartesi

Supper Club İstanbul’da gerçekleştirilen partide ünlü modacıların defileleri konukları moda dünyasında görkemli bir yolculuğa çıkardı

maskeli-peramoda-vip-partisinde-eglence-doruga-cikti

Perakende, AVM ve moda sektörleri yöneticilerinin buluşma, birbirlerini tanımayan sektör temsilcilerinin ise tanışma adresi olan PerAModa Group organizasyonlarına bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde Supper Club İstanbul'da 'Maskeli VIP' partisi gerçekleştirildi.

Moda şölenine dönüşen etkinlikte moda dünyasının ünlü isimleri Ayşe Sarıkaya 'Dişi Örümceğin Ayak İzleri', Nihan Alioğlu 'Back To Black', Erkan Eken 'Prenseslerin Masalı' defileleriyle konukları büyüledi. Ayrıca modacı Figen Üntürk de 'Aşk' koleksiyonuyla günümüz kadınının farklı kimliklerini gözler önüne serdi.

Sunuculuğunu Tülay Besir ile Volkan Karataş’ın üstlendiği Maskeli VIP PerAModa partisinin bir diğer sürpriziyse uzun yıllar kostüm tasarımı ve tekstil sektöründe çalıştıktan sonra ortak tutkuları olan dans sayesinde bir araya gelen Aze Mea ekibi oldu. Aze Mea, partide tango, salsa ve sirtaki gösterisiyle birlikte dans kostümlerini tanıttı.

Şarkıcı Nida Ünsal’ın partide giyeceği tek bir elbiseyle 20’den fazla model ve kombinasyon oluşturarak katılımcıları hayrete düşürdü. Eğlencenin doruğa çıktığı partide ünlü şarkıcı Ege, sevilen şarkıları ile Maskeli VIP PerAModa gecesinde sahne aldı. Genç solist Vedat Behar, unutulmayan nostaljik parçalar seslendirdi.

Parti süresince DJ Mehmet Okumuş ile house music ve interaktif eğlence tarzı birleştirildi. Partideki son sürpriz ise dünyaca ünlü pop ikonu Madonna'nın Saint Petersburg balmumu heykel sanatçıları tarafından aylarca çalışılarak ortaya çıkarılan balmumu heykeliydi. Partide isteyen herkes Madonna’nın balmumu heykeliyle fotoğraf çektirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri