McDonald’s tarihi teklifi geri tepti

28 Ağustos 2015 Cuma

Burger King, McDonald's'a, 1 Eylül Dünya Barış Günü için ortak hamburger teklifinde bulunmuştu. McDonald’s teklifi reddetti

mcdonalds-tarihi-teklifi-geri-tepti

ABD'de Ulusal Barış Günü ve Ulusal Burger Günü kapsamında, ülkenin en büyük hamburger devlerinden Burger King'in McDonald's'a bir günlüğe ortak bir hamburger üretelim teklifine ret cevabı geldi. McDonald's, Burger King'in teklifini kabul etmediğini açıkladı.

Burger King bu hafta ABD'nin en büyük gazeteleri New York Times ve Chicago Tribune'de tam sayfa ilan vermiş ve teklifini sunmuştu.

Şirket, ya McDonald's ya da Burger King'in bir şubesinde her iki firmadan çalışanlarla her iki firmanın en çok satan hamburgerleri Big Mac ve McWhooper'ı birleştirip, McWhooper adıyla satmayı teklif etmişti. Satıştan elde edilecek kazanç, bir hayırseverlik kampanyasına bağışlanacaktı. Ancak bu teklif McDonald’s tarafından veto yedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri