McDonald’s, tüketicileriyle kalitesinin sırrını paylaştı

28 Mayıs 2015 Perşembe

McDonald’s, “McDonald’s Kalitesinin Sırrı” kampanyası kapsamında tüketicileri ile yürüttüğü şeffaf diyalog anlayışını bir adım daha ileriye taşıyor. Ürünlerinin doğal ve katkısız malzemelerden üretildiğini vurgulamak, kalite ve gıda güvenliği standartları konusunda tüketicilerini bilgilendirmek ve akıllarındaki soruları cevaplandırabilmek amacıyla tasarlanan kampanyanın ilk ayağı ise markanın en eski tedarikçisi olan Pınar Et’e düzenlenen tüketici gezisi oldu

mcdonalds-tuketicileriyle-kalitesinin-sirrini-paylasti

Gezinin ev sahipliğini yapan McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Dölek konuyla ilgili olarak, “McDonald’s, bugün hızlı servis restoranları sektöründe lider konumdadır ve hayata geçirdiği birçok uygulama ile bir referans noktası haline gelmiştir. Bu öncü konumun bize verdiği birçok sorumluluktan biri de tüketicilerimizle kurduğumuz şeffaf diyalog ortamını daha da ileriye taşımaktır. İşte bu düşünce ile hayata geçirdiğimiz kampanyada tüketicilerimizi McDonald’s kalitesinin sırrını paylaşmaya davet ediyoruz.” dedi.

Kampanya kapsamında McDonald’s, zaman zaman tüketicileri ile bir araya gelerek onları üretim tesislerinde ağırlayacak, restoranlarında mutfak turları düzenleyecek ve çeşitli platformlarda tüketicilerin akıllarındaki soruları cevaplandıracak.

Pınar Et ile 29 yıllık işbirliği
Kampanyanın ilk ayağı olarak ise McDonald’s’ın en eski tedarikçisi olan Pınar Et’in İzmir’deki tesislerine bir tüketici gezisi düzenlendi. McDonald’s köftesinin üreticisi Pınar Et’in tesislerini yaklaşık 20 kişiden oluşan bir tüketici grubu gezdi. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Dilek Dölek ve Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer’in ev sahipliğinde yapılan gezide, tüketiciler McDonald’s köftesinin tüm üretim ve denetim süreçlerini yerinde görme şansına sahip oldu.

İşbirliği ile ilgili olarak Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer şunları söyledi: “Pınar Et, Türkiye’nin ilk entegre et tesisi olarak 1985 yılında kuruldu. O günden bu yana tüketicilerimize lezzetli, güzenilir ve yenilikçi ürünler sunuyoruz. McDonald’s ile de Türkiye’de faaliyetine başladığı ilk günden beri, yani 29 yıldır birlikte çalışıyoruz. Pınar Et olarak, üretim tesislerimizin standartlarını yükseltecek yatırımları yapmaktan hiç kaçınmayan, çalışanlarına sürekli eğitim veren ve dünya standartlarında üretim yapan bir markayız. McDonald’s’ın tüm dünyadaki et üreticilerini denetleyen uluslararası saygın ve ileri gelen bağımsız denetçilerinden de her zaman en yüksek denetim skorlarını alıyor olmaktan gurur duyuyoruz. Öte yandan, Pınar Et ile McDonald’s iş ortaklığının gerek hızlı servis restoranları sektörüne gerek Türk Gıda Sanayi’nin gelişimine ciddi katkıları olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu 29 yıllık güvenilir ve kaliteli işbirliği daha uzun yıllar gelişerek devam edecektir.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri